2014’ten itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Kadir Albayrak, 31 mart yerel seçimleri öncesi tekrardan aday adayı olmuş fakat aday olarak gösterilmemişti.

Albayrak sosyal medya hesabından 31 mart seçimi ile alakalı Tekirdağ’da aday olan tüm CHP adaylarına başarılar dilediği bir mesaj yayımladı.

“ÇIKMIŞ OLDUKLARI DEMOKRASİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİM”

“31 Mart 2024 yerel seçiminde kazanan CHP Tekirdağ Adaylarımız, yerel demokrasimiz ve halkımız olacak.” diyen Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi: Gençlik kolları ve il başkanlığını yaptığım; Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin kurucu Başkanı olma onuruna eriştiğim; bu şerefli görevi 2 hizmet dönemi boyunca hizmet aşkıyla yerine getirdiğim ve en önemlisi de mensubu olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partimiz, “İşimiz Gücümüz Türkiye” sloganıyla halkımıza umut; demokrasimize güvence olmaya devam ediyor. 31 Mart 2024 Yerel Seçimi’nde Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ve 11 ilçe belediyemiz dâhil olmak üzere 12’de 12 hedefine, halkımızın büyük teveccühüyle Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçildiğim 2014 yılında olduğu gibi yeniden ulaşmamız en büyük temennimizdir. Başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Candan Yüceer olmak üzere Çerkezköy Belediye Başkanımız Sayın Vahap Akay’a, Çorlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Sarıkurt’a, Ergene Belediye Başkanımız Sayın Rasim Yüksel’e, Hayrabolu Belediye Başkan Adayımız Sayın Tuncer Başoğlu’na, Kapaklı Belediye Başkan Adayımız Sayın İrfan Mandalı’ya, Malkara Belediye Başkan Adayımız Sayın Nergiz Karaağaçlı Öztürk’e, Muratlı Belediye Başkan Adayımız Sayın Varol Türel’e, Saray Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdül Taşyasan’a, Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayımız Volkan Nallar’a, Şarköy Belediye Başkanımız Sayın Alpay Var’a ve Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayımız Mustafa Onur Bozkurter'e çıkmış oldukları demokrasi mücadelesinde başarılar dilerim.

İNANIYORUM Kİ, 12 BAŞKAN ADAYIMIZ DA 31 MART 2024 YEREL SEÇİMİ’NDEN ZAFERLE ÇIKACAK

Değerli başkanlarımızın 2024-2029 hizmet döneminde, sosyal demokrat belediyeciliğin en başarılı örneklerini ortaya koyarak vatandaşlarımızı hak ettikleri hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerine olan inancım tamdır. Her biri yol arkadaşlarım olan değerli belediye başkanlarımız ihtiyaç duydukları takdirde, gerek seçimden önce gerekse göreve başladıktan sonra bilgi birikimim ve tecrübelerimle; birleştirici ve bütünleştirici bir anlayış içerisinde yanlarında olmaya devam edeceğim.

Uyuşturucu operasyonunda 6 zehir taciri yakalandı Uyuşturucu operasyonunda 6 zehir taciri yakalandı

Cumhuriyet sevdalıları olarak yerel demokrasimizi daha da güçlendirmek için el ele, kol kola, omuz omuza; hep birlikte çalışacağız ve birlikte başaracağız. İnanıyorum ki, 12 başkan adayımız da 31 Mart 2024 Yerel Seçimi’nden zaferle çıkacak. 31 Mart’ta kazanan Tekirdağ’ımız, Türkiye’miz, demokrasimiz ve halkımız olacak.

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan