Albayrak'ın yerine Serfiçe vekalet ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın Güney Kore'de yapılan Yerel ve Bölgesel yönetimler temalı 7'nci Dünya Su Forumuna katılmasıyla boşalan koltuğa Çerkezköy'den Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Funda Serfiçe vekalet ediyor.

Albayrak'ın yerine Serfiçe vekalet ediyor

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın Güney Kore’de yapılan Yerel ve Bölgesel yönetimler temalı 7’nci Dünya Su Forumuna katılmasıyla boşalan koltuğa Çerkezköy’den Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Funda Serfiçe vekalet ediyor.

GÜNEY KORE’YE GİTTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Güney Kore’nin Daegu ve Gyeongbunk kentlerinde organize edilen Dünya su sorunlarının tartışıldığı ve bu yılki teması da ‘Yerel ve Bölgesel Yönetimler’ olan 7’nci Dünya Su Forumuna katılıyor.

SERFİÇE VEKALET EDİYOR

Kadir Albayrak’ın katıldığı organizasyondan dolayı boşalan Büyükşehir Belediye Başkanlık görevine ise Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Funda Serfiçe vekalet edecek.