Atv ekranlarının sevilen dizisi Aldatmak, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde yaşananlar, izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Özellikle Güzide'nin kayıp oğluyla ilgili araştırmaları ve Tarık'ın gerçek yüzünün ortaya çıkması, heyecanı doruk noktaya taşıdı. Peki, Aldatmak 69. bölüm fragmanı izle ATV yayınlandı mı? Güzide, Tarık'ın suçlarını öğrenecek mi?

Abartılı egzozdan 33 araç sürücüsüne ceza kesildi Abartılı egzozdan 33 araç sürücüsüne ceza kesildi

Aldatmak Son Bölümde Neler Oldu?

Aldatmak dizisinin son bölümünde, olaylar oldukça hareketliydi. Oylum'un yaşadığı kimlik karmaşasına son vermek isteyen Güzide ve Ozan, harekete geçti. Güzide, Tarık'tan şüphelenmeye başlasa da, Tarık'ın suçlarını örtbas etmek için ne kadar ileri gittiğinden habersizdi. Diğer yandan, Tarık'ın baskısı altında olan Yeşim, Dündar'ı hayatından çıkarmakta zorlanırken, Tarık'ın acımasızlığı yeni düşmanlar yaratmaya devam etti.

Kadriye ise, Dicleli evinde yaşamanın tadını çıkarırken, Kahraman annesinin dürüstlüğünden şüphe etmeye başladı. İki kayınvalide arasındaki çatışmada Oylum, şaşırtıcı bir tarafta yer aldı. Selin'in gerçek niyetinden habersiz olan Oltan ve Tolga ise, Selin'i özgürlüğüne kavuşturma yolunda büyük bir adım attılar.

Kaynak: HABER MERKEZİ