Altay İle Eğlenceli Bir Buluşma

The Ritz Carlton’da düzenlenen ve yaklaşık 150 kişinin katıldığı buluşmada, ünlü sanatçı Altay’ın 2 saati aşan sahne performansı ve zengin repertuarı ile konuklar lezzetli ve eğlenceli bir akşam geçirdi.

'Osmanlı Yükselme Dönemi' konusu işlenirken hükümdarlık dönemi anlatılan padişahlardandır? 'Osmanlı Yükselme Dönemi' konusu işlenirken hükümdarlık dönemi anlatılan padişahlardandır?

Ödüllerle Dolu Yıllar

Konuşmasında MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, son 2,5 yılda imza attıkları başarılara ve aldıkları 6 farklı ödüle vurgu yaptı. 2022, 2023 ve 2024 yıllarında MAN, özellikle ödüllü “Lion’s Coach” otobüsü ile seçkin firmaların öncelikli tercihi olmaya devam etti ve her sene pazar payını daha da yukarı taşıdı.

Seyahat otobüsündeki başarılarını sıralayan Cansu, MAN Lion’s Coach ve MAN Lion’s City E modellerinin aldığı çeşitli ödüllere dikkat çekti. Türkiye seyahat otobüsü pazarında da başarılı bir ivme yakalayan MAN, 2023’te yüzde 22 pazar payına ulaştı ve 2024 yılında da büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Yaklaşan Avrupa Birliği düzenlemeleriyle ilgili bilgi veren Cansu, yeni güvenlik artırıcı özelliklerle donatılmış otobüslerin üretimine yönelik çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Kaynak: Beyaz Haber Ajansı