"Arka Sokaklar" dizisinin merakla beklenen 666. bölüm fragmanı yayınlandı. Örgüt lideri Avni'nin intikam planı ve Seval'in yaşadığı tehlikeli anlar izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. İşte Arka Sokaklar 666. bölüm fragman izle Youtube linki.

Türkiye'nin en uzun soluklu televizyon serilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan "Arka Sokaklar", ilk günkü tutku ve heyecanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeyi sürdürüyor. Yıllardır dizinin takipçisi olan ve her bölümünü merakla bekleyen "Arka Sokaklar" hayranlarına müjdeli bir haberimiz var: Arka Sokaklar serisinin 666. bölüm fragmanı gözler önüne serildi!

Arka Sokaklar 666. Bölüm Fragmanı İzle

Dizi, bu hafta da izleyicileri adeta nefeslerini tutarak izleyecekleri bir bölümle karşılarına çıkıyor. Örgüt lideri Avni'nin, kardeşinin ölümünün intikamını almak için kurguladığı sinsi plan bu bölümde işler hale geliyor. Kadına yönelik şiddetle mücadele etmek amacıyla bir adrese giden Seval, kendisini Avni'nin tehlikeli düzeninin içinde bulur. Şiddet mağduru olduğu düşünülen bir kadının aslında Avni'nin bir adamı olduğunun anlaşılmasıyla Seval, ölümle burun buruna gelir.

Ekip ise, Ünal'la ilgili bir durumdan ötürü alarma geçmiş durumdadır. Bir adamın bıçaklanmasıyla ilgili haber alındığında, ekip "Acaba bu Ünal'ın işi mi?" sorusuyla harekete geçer ve bilgilendirildikleri adrese doğru yola çıkarlar.

Efsane kimyacılar 40 yıl sonra yeniden buluştu Efsane kimyacılar 40 yıl sonra yeniden buluştu

Bu bölümde dikkat çeken anahtar kelimeleri kadına şiddet, intikam planı ve tehlike olarak belirleyebiliriz. "Arka Sokaklar" serisinin bu kadar uzun süredir izleyiciyle buluşmasının ardındaki sır, kuşkusuz ki dizinin her bölümünde ele alınan güncel ve çarpıcı konular. 666. bölümde de gerilim dolu anlar, izleyicileri yine büyük bir heyecanın içine sürükleyecek.

Dizinin sadık izleyicileri ve Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birinin hayranları, "Arka Sokaklar"ın yeni bölüm fragmanını YouTube üzerinden izleyebilirler. Her hafta yeni bir maceraya yelken açan "Arka Sokaklar" ekibinin bu haftaki serüvenini kaçırmayın!

Editör: Haber Merkezi