Oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara ve velilerine ise ikramlar yapıldı.

LİMAN SAHASINA KURULAN OYUN GRUPLARINA EĞLENDİLER

Asyaport Limanı geleneksel hale getirdiği 23 Nisan etkinliklerinin bu yıl yedincisi geniş bir katılımla gerçekleşti. Liman çalışanları, gümrük çalışanları ve Asyaport’un paydaşları çocukları ile birlikte liman sahasında kurulan oyun alanlarında doyasıya eğlendi.

Yamaç paraşütü tutkunları buluştu Yamaç paraşütü tutkunları buluştu

Eczacı Gülsün Soyuer 23 Nisan kutlamalarında limanda çocukları ağırladı. Tekirdağ Süleymanpaşa Barbaros mahallesinde olan dünyanın en büyük konteyner limanlarından olan Asyaport´ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bu yıl yedincisi düzenlenen etkinlikte çalışanların çocukları düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendiler. Asyaport liman sahasında kurulan oyun parkında çalışanların çocukları güzel bir gün geçirdiler. Soyuer etkinliğe katılan çocuklarla tek tek ilgilendi

ÖNCE EĞLENCE SONRA İKRAM

Havanın güzel olmasıyla fırsatı değerlendiren aileler güzel bir gün geçirmiş oldular. Çocuklar müzik eşliğinde şişme oyun gruplarında gönüllerince eğlendi. Eğlence sonunda ise etkinliği katılanlar Soyuer’e teşekkürlerini sundu. Oyun parkında yorulan çocuklara eğlence sonrası köfte ekmek, döner, patlamış mısır ve meşrubat ikramı yapıldı.

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan