Mücevher mağazasından hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı Mücevher mağazasından hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Show TV'nin sevilen dizisi Bahar, her hafta salı akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın paylaştığı dizinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bölümde yaşanacaklar izleyicileri heyecanlandırdı. Fragmanda dikkat çeken en önemli detay, Bahar'ın Evren'i teknede başka bir kadınla görmesi ve kıskançlık krizine girmesi oldu.

Rengin'in Boşanma Baskısı ve Evren'in Teknedeki Gizemi

Bahar dizisinin 12. bölüm fragmanında, Rengin'in Bahar'a ne zaman boşanacaksın diye sorması dikkat çekiyor. Diğer yandan Evren'i teknede sarışın güzel bir kadınla gören Bahar'ın kıskançlığı ve şaşkınlığı da gözlerden kaçmıyor. Bu sahneler, yeni bölümde yaşanacak olaylar hakkında ipuçları veriyor.

Bahar, Timur ve Rengin Arasında Sular Durulmuyor

Geçtiğimiz bölümde Bahar, Timur ve Rengin ile yüzleşmiş ve yeni hayatına dair adımlar atmaya başlamıştı. Hastanenin gönüllü çalışmasına katılan Bahar, Şavklı Köyü'ne giderek yeni bir sayfa açmaya çalışıyor. Ancak Timur'un Bahar ile barışma isteği, Rengin'i rahatsız ediyor ve Bahar için yeni planlar yapmaya başlıyor.

12. Bölümde Neler Olacak?

Bahar dizisinin 12. bölümünde, Şavklı Köyü'nde yaşanacaklar merak konusu. Evren'in teknedeki sırrı ne? Rengin, Bahar'a karşı nasıl bir hamle yapacak? Timur ve Bahar arasında neler yaşanacak? Tüm bu soruların cevabı, 14 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümde!

Kaynak: HABER MERKEZİ