Show TV ekranlarının sevilen dizisi Bahar, bu hafta izleyicisiyle buluşmayacak. Yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması ise dizinin hayranları arasında büyük bir merak ve endişe yarattı. Peki, Bahar dizisi neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fragmanın yayınlanmamasının ardında ne var? Show TvBahar yeni bölüm bu akşam yok mu, neden yok? 7 Mayıs 2024 Salı Show TV yayın akışı ile Bahar yeni bölüm yayın tarihi!

Bahar Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bahar dizisi, normalde her Salı akşamı izleyicisiyle buluşuyordu. Ancak 7 Mayıs Salı akşamı yeni bölüm yerine tekrar bölümü yayınlandı. Dizinin yapım şirketi MF Yapım'dan yapılan açıklamaya göre, 12. bölümün yetişmemesinden dolayı bu aksama yaşandı. Yeni bölümün ise 14 Mayıs Salı akşamı yayınlanması planlanıyor.

Bahar Dizisi Fragmanı Neden Yok?

Dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması kadar, fragmanının da yayınlanmaması dikkat çekti. Bu durum, hayranlar arasında "Dizi mi final yapıyor?" endişesine neden oldu. Ancak yapım şirketinden ya da kanaldan henüz böyle bir açıklama gelmedi. Fragmanın yayınlanmamasının nedeni, büyük ihtimalle bölümün yetişmemesi ve son halinin verilmemiş olması olabilir.

Özel gereksinimli öğrenciler gönüllerince eğlendi Özel gereksinimli öğrenciler gönüllerince eğlendi

Bahar Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı?

Bahar dizisinin son yayınlanan bölümünde, Timur ve Bahar'ın ilişkisi herkes tarafından öğrenildi. Bu durum, Rengin'i derinden yaralarken, Evren ise Bahar'a destek olmak için Timur'u uyardı. Hastanede yaşanan ilginç olaylar ve Bahar'ın sürpriz hazırlığı, bölüme damga vurdu.

Bahar Dizisi Final mi Yapıyor?

Bahar dizisinin final yapıp yapmayacağı henüz net değil. Ancak dizinin reytinglerinin iyi olması ve yeni oyuncu transferleriyle kadrosunu güçlendirmesi, devam edeceğine dair umutları artırıyor.

Bahar 12. Yeni Bölümde Neler Olacak?

Bahar dizisinin yeni bölümünde, Timur ve Bahar'ın ilişkisiyle ilgili gelişmeler yaşanması bekleniyor. Rengin'in bu duruma tepkisi ve Evren'in Bahar'a olan desteği de merak konusu. Ayrıca, Yasemin Kay Allen'in canlandıracağı Dora Ersoy karakterinin diziye nasıl dahil olacağı da izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ