Çerkezköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Çerkezköy Belediyesi çalışanları Betül ve İbrahim Erman Sakallı çiftini ziyaret edip, hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan Nefes Bebeğe de uzun ve sağlıklı yaşamlar diledi.

TMS’den üyelerine 5 yıldızlı eğitim tatili TMS’den üyelerine 5 yıldızlı eğitim tatili

HOŞ GELDİN NEFES BEBEK

Belediye Başkanımız Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden Belediyemiz personellerinden Betül ve İbrahim Erman Sakallı çiftini evlerinde ziyaret etti. Sakallı Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Nefes’e sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini Sakallı Ailesi’ne teslim etti.

Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Betül ve İbrahim Erman Sakallı çifti, böylesine anlamlı ve güzel bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni teşekkür ederek, “Ziyareti ve nazik hediyeleri nedeni ile Belediye Başkanımız Vahap Akay’a çok teşekkür ediyoruz. Kendisini evimizde misafir ettiğimiz için çok mutluyuz” diyerek duygularını dile getirdiler.

Muhabir: Barış Karapaça