alındığını merak ediyor. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan'ın paylaştığı, KYN Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam, 28 Mayıs 2024’te yayınlanacak 68. bölümü ile ekranlara veda edecek. 20 Eylül 2022'de yayınlanan ilk bölümünden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen dizi, iki sezonluk serüvenini tamamlıyor. Dizinin reytinglerinde yaşanan düşüşlerin final kararında etkili olduğu tahmin ediliyor.

Final Bölümünde Neler Yaşanacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın final bölümü izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Son bölümde Cezayir, Tura'nın kurduğu tuzağı annesini bulup karşısına çıkararak bozar. Ancak Tura, öfkesini Cezayir’in ailesine saldırarak gösterir. Leyla, aileyi bu zor durumdan kurtarmak için liderlik eder ve harekete geçer. Cezayir, ailesini koruma mücadelesinde tekrar ölümle burun buruna gelir. Behçet ise ablası Hatice ile Kurban arasındaki ilişkiyi öğrenince çılgına döner ve bu durum, Tura'nın annesini koruyan Behçet ile Kurban arasında çatışmaya neden olur. Taziyev, Tura'nın annesini almak için karşılarına çıktığında, tüm dengeleri değiştirecek bir hesaplaşma yaşanır.

Ailenin direnişi ve Cezayir'in akılcı planları sayesinde evdekiler kurtulur. Ancak Tura, Leyla ve Suna’yı kaçırmayı başarır. Cezayir, onları kurtarmak için Tura’ya karşı hayatının en zor sınavını vermek zorunda kalır. Heyecanın bir an bile düşmeyeceği final bölümü, iyilerle kötülerin bu cihandaki son savaşına sahne olacaktır.

2 ev ile depo alev alev yandı 2 ev ile depo alev alev yandı

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin final bölümü, aksiyon dolu sahneleri ve merak uyandıran gelişmeleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Dizinin hayranları, başından sonuna kadar büyük bir ilgiyle takip ettikleri bu serüvenin nasıl sonlanacağını görmek için ekran başında olacaklar.

Kaynak: HABER MERKEZİ