Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Berna Laçin, geçirdiği zorlu ameliyat sonrası sağlık durumu hakkında bilgilendirici paylaşımlarda bulunarak hayranlarını rahatlattı. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nun açıklamalarıyla desteklenen bu süreç, Laçin'in iyileşme yolunda ilerlediğini gösteriyor.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Berna Laçin, son zamanlarda karşılaştığı sağlık problemleri nedeniyle takipçilerini endişelendirmişti. Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı acil ameliyat olacağını belirten duyuru, hayranlarını ve yakın çevresini harekete geçirdi. Laçin, ameliyatının ardından sağlık durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunarak herkesi rahatlattı.

Berna Laçin, geçirdiği zorlu ameliyat sonrasında sosyal medya hesabından sağlığı ile ilgili güncellemeler paylaştı. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nun verdiği bilgilere göre, Laçin'in ameliyatı dokuz saat sürmüş ve oldukça meşakkatli geçmiştir. Omurilik zarını yırtan ve içeriye doğru ilerleyen disk, yanı sıra karşılaşılan aşırı kemikleşme ve benzeri bir disk daha bulunması operasyonu uzatmıştır. Doktorların becerikli müdahalesi ile üç omura altı vida yerleştirilerek, plakayla güçlendirilmiştir. Bu tür vakaların çok nadir görüldüğü ve hatta akademik bir ders olarak işleneceği belirtilmiştir. Laçin, iyileşme sürecinde bir süre hastanede kalacak ve yatağa bağlı olarak dinlenecektir.

Tokat Valisi Hatipoğlu'dan deprem açıklaması Tokat Valisi Hatipoğlu'dan deprem açıklaması

Laçin, kendisine destek olan herkese teşekkürlerini iletti ve Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nun ziyaretçilerle ilgili katı kurallarına değindi. Bu süreçte yanında olduğunu hissettiği herkese minnettarlığını ifade etti. Kendini çok iyi hissettiğini ve en kısa sürede güzel haberlerle herkesle buluşmayı umduğunu belirtti.

Berna Laçin'in sağlık sorunları ani bir şekilde ortaya çıkmış, planlanan tiyatro oyununun iptaline yol açmıştı. Oyuncu, yaşadığı omurilik sorunu nedeniyle acilen ameliyat olması gerektiğini sosyal medya aracılığıyla duyurmuştu. Laçin, yaşanan sağlık sorunlarının bedensel yansımaları üzerine düşüncelerini paylaşarak, durumun ciddiyetine vurgu yaptı.

Editör: Haber Merkezi