TRT 1 ekranlarının nefes kesen dizisi "Bir Sevdadır"ın merakla beklenen 5. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Başkan Aydın ilk nikahını kıydı Başkan Aydın ilk nikahını kıydı

"Bir Sevdadır"ın beşinci bölümü, izleyenlerini yine heyecan dolu bir maceraya sürüklüyor. TRT 1'de her Çarşamba günü yayınlanan dizi, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni bölümüyle gündemde. 

Bir Sevdadır 5. Bölüm Fragmanı İzle

Yasin, yaşanan doping skandalının ardından maçlara çıkamazken, konakta da beklenmedik bir durumla karşılaşır. Kapıdan adımını attığı anda Yeşil'in çığlıklarına tanık olan Yasin ve İshak Ali, Menevşe ile çocukların kaçırıldığını öğrenirler. İshak Ali'nin karşı hamlesi, Cenap Ağa'nın boş durmayıp Bıçakçı ailesinin canından çok sevdiklerini kaçırmasıyla sonuçlanır. Menevşe ve çocukların kurtarılması için ileri sürülen tek şart; Yeşil'in Cenap Ağa'ya teslim edilmesidir.

Çocuklarıyla bir an olsun ayrı kalmayan Yeşil, onların yokluğunda yaşadığı acıyla mücadele eder. Canını çocukları için feda etmeye hazır olan Yeşil, acaba Cenap Ağa'ya kendini teslim edecek midir?

Gülender, kızının kaçırılması haberini alınca yıkıma uğrar. Bu olay, onu derinden sarsar ve kızının güvenliği konusunda duyduğu endişeler Yeşil'e olan öfkesini daha da artırır. Acı dolu bu süreçte Gülender, kızını kurtarmanın yollarını arar.

Menevşe ve çocukların, Tufan tarafından terk edilmiş bir kulübede tutuldukları ortaya çıkar. İshak Ali ve Yasin, Cenap Ağa'nın bu hamlesine nasıl bir yanıt verecekler? Ve Bıçakçı ailesinin en zor kararı; Yeşil'i teslim etmek mi olacak?

Bu ve daha fazlası için "Bir Sevdadır"ın yeni bölümünü kaçırmayın. Dizi, her yönüyle izleyicilerini merak, heyecan ve duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Editör: Haber Merkezi