Bir şüpheli ölüm daha

Bugün sabah saatlerinde Kızılpınar'da meydana gelen şüpheli ölümünün üzerine bir şüpheli ölüm de Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında meydana geldi.

Bir şüpheli ölüm daha

Bugün sabah saatlerinde Kızılpınar’da meydana gelen şüpheli ölümünün üzerine bir şüpheli ölüm de Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Nihat A. (34) isimli şahıs henüz daha belirlenemeyen sebepten dolayı yere yığıldı. İş arkadaşları tarafından fark edilen Nihat A. ambulans ile Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Nihat A. yaşamını yitirdi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında şüpheli ölüm meydana geldi.

KALP KRİZİNDEN ŞÜPHELENİYOR

Yaşamını yitiren Nihat A.’nın ilk izlenimlerime göre kalp krizinden şüphe edildiği öğrenilirken, Nihat A.’nın yakınları hastaneye akın etti. Öte yandan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz de hastaneye gelerek başsağlığı diledi.

ADLİ TIPA GÖNDERİLDİ

Nihat A.’nın cansız bedenine yapılan ön otopsinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kuruluna gönderildi.