Ziyarette Akçay’a, Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Nadir Tür, Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç ve Gelecek Partililer eşlik etti.  

Akçay ve beraberindekileri Çerkezköy Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akif Aldoğan karşıladı.

“İNSANLARA BİR ALTERNATİFİNİZ VAR DİYORUZ”

Çerkezköy pazar yeri fiyatları Çerkezköy pazar yeri fiyatları

Akçay, ziyarette bazı açıklamalarda bulundu.

Seçmene bir alternatif olduklarını dile getiren Akçay, “3 parti böyle ortak bir mutabakat sağladık. Ortak aday olarak genel merkezden bizim ismimiz söylendi. Bende ilk defa siyasi hayatımda aday oluyorum. Çıktık sahaya dolaşıyoruz, derdimizi anlatmaya çalışıyoruz. İnsanlara bir alternatifiniz var diyoruz. Artık ne takdir ederlerse boynumuz kıldan ince.” Dedi.

“KİMSENİN AĞIZ TADI YOK”

Akçay, “Biz iki haftadır dolaşıyoruz, içeride durum vahim. Esnaf da vatandaş da emekli de çok büyük sıkıntı çekiyor. Kimsenin ağız tadı yok. Çok pervasız ve hoyratça kullanılan imkânlar var. Yarışmak mümkün değil o kulvardaki partilerle. Şöyle bir zan var, biz ne kadar afiş asar, ne kadar reklam yaparsak o kadar seçilme şansımız var. Tam aksine insanlar daha çok, “sen kimin parasını harcıyorsun” diyorlar. Üstünlük sağlamak, ezmek adına böyle bir yol çiziyorlar, kendileri bilir harcayacak paraları çok.” İfadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Çerkezköy Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akif Aldoğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Akçay ve beraberindekilere, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Akçay Ziyaret1

Muhabir: Tuba Turhan