Çerkezköy'de yaşıyor ve acil ilaç ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin, 8 Mayıs 2024 Çarşamba günü hizmet veren nöbetçi eczanelerin listesine ulaşabilirsiniz. Sağlığınız için gerekli ilaçlara ulaşmak artık çok kolay. İşte Çerkezköy'deki nöbetçi eczaneler ve iletişim bilgileri...

Çerkezköy'de 8 Mayıs Çarşamba Nöbetçi Eczaneler

Çerkezköy Derman Eczanesi: Fatih Mahallesi, Üzümlü Sokak, No:2 adresinde bulunan Çerkezköy Derman Eczanesi, 0 (282) 726 22 90 numaralı telefon ile ulaşılabilir.

Kardelen Eczanesi: Gazi Osman Paşa Mahallesi, Namık Kemal Bulvarı No:43 Özel İrmet Hastanesi Yanı adresinde hizmet veren Kardelen Eczanesi'ne 0 (282) 725 44 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Minik judocudan çifte başarı Minik judocudan çifte başarı

Çiğdem Eczanesi: Kızılpınar Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:10/Z02 (eski Belediye Binası karşısı, Saygın Nalbur yanı) adresinde bulunan Çiğdem Eczanesi'ne 0 (282) 727 35 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Eczanesi: Bağlık Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:18/A (Bağlık ASM yanı) adresinde hizmet veren Yıldırım Eczanesi'ne 0 (282) 726 30 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczanelerden Hangi Hizmetler Alınabilir?

Nöbetçi eczaneler, acil ilaç ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veren önemli sağlık kuruluşlarıdır. Reçeteli ilaçlarınızın yanı sıra reçetesiz ilaçlar, tıbbi malzemeler ve bebek bakım ürünleri gibi birçok ürünü de temin edebilirsiniz. Ayrıca eczacınıza danışarak ilaçlarınız hakkında bilgi alabilir, kullanım şekilleri ve olası yan etkileri hakkında destek alabilirsiniz.

Çerkezköy Nöbetçi Eczanelere Nasıl Ulaşabilirim?

Yukarıda listelediğimiz nöbetçi eczanelere telefonla ulaşabilir, adreslerini navigasyon uygulamaları aracılığıyla bulabilirsiniz. Ayrıca Çerkezköy Belediyesi ve e-Devlet gibi platformlardan da nöbetçi eczane bilgilerine erişebilirsiniz.

Unutmayın, sağlığınız her şeyden önemlidir. Acil ilaç ihtiyaçlarınızda Çerkezköy nöbetçi eczaneleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ