Çerkezköy'de ikamet edenler veya geçici olarak bulunanlar için, acil ilaç ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri nöbetçi eczaneleri bilmek büyük önem taşıyor. Özellikle resmi tatil günlerinde ve gece saatlerinde açık olan eczaneleri bulmak zor olabiliyor. Bu nedenle, 2 Mayıs Perşembe günü Çerkezköy'de hangi eczanelerin nöbetçi olduğunu bilmek, olası sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

2 Mayıs Perşembe Günü Çerkezköy'de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Çerkezköy'de 2 Mayıs Perşembe günü açık olan nöbetçi eczaneleri ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz:

Köroğlu Eczanesi: Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde bulunan Köroğlu Eczanesi, Cputzmeister Fabrikası karşısında, Irmet Hastanesi arkasında ve Sevgi Asm karşısında yer almaktadır. Telefon numarası 0 (282) 726-18-06'dır.

Yılmaz Eczanesi: Yine Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde hizmet veren Yılmaz Eczanesi, Güveniş Caddesi üzerinde bulunuyor. Belediye Meydanı, Osmanlı Cami Çaprazı ve Saatli Kule karşısında yer alan eczaneye 0 (282) 726-52-84 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul'un Fethi kaç gün sürdü, ne zaman başladı, kaç asker öldü? İstanbul'un Fethi kaç gün sürdü, ne zaman başladı, kaç asker öldü?

Cansu Eczanesi: Cumhuriyet Mahallesi'nde hizmet veren Cansu Eczanesi, Çağlayan Sokak üzerinde, A Blok No:10/d adresinde bulunmaktadır. Tepe Emlak Konutları ve Migros yanı başında yer alan eczaneye 0 (282) 738-10-21 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Haseki Eczanesi: Kızılpınar Gültepe Mahallesi'nde bulunan Haseki Eczanesi, Birdal Sokak üzerinde, No:4/a adresinde hizmet veriyor. Kapalı Pazartesi Pazarı üst sokağında ve Yeni Sağlık Ocağı karşısında yer alan eczane, 23:59'a kadar açık kalacaktır. Telefon numarası 0 (549) 870-39-49'dur.

Yukarıda listelenen nöbetçi eczaneler, 2 Mayıs Perşembe günü Çerkezköy'de acil ilaç ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet verecektir. Gece saatlerinde veya resmi tatil günlerinde ilaç ihtiyacı olması durumunda, bu eczanelere başvurabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ