1 Milyon Üye projesi tanıtıldı

Fenerbahçe Kulübü’nün üye sayısı ile dünyanın en büyük kulübü olma hedefi ile hayata geçirdiği "Hedef 1 Milyon Üye" projesi Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonunda Çerkezköy Simit Cafe Bistro'da düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.

1 Milyon Üye projesi tanıtıldı
Fenerbahçe Kulübü’nün üye sayısı ile dünyanın en büyük kulübü olma hedefi ile hayata geçirdiği "Hedef 1 Milyon Üye" projesi Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonunda Çerkezköy Simit Cafe Bistro'da düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.

Çerkezköy Bakış - 
Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başlatmış olduğu 1 Milyon Üye projesi Çerkezköy’de tanıtıldı.
YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Önceki akşam saat 19:30’da Çerkezköy Simit Cafe Bistro'da düzenlenen toplantıya, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Şahin, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Ömer Kılınç, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, 1911 Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Murat Narçın, Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şahin Baysak, Çorlu, Silivri, Lüleburgaz Fenerbahçeliler Dernek Başkanları ve temsilcileri katıldı. “FENERBAHÇE'YE KALICI BİR HİZMET İÇİN ÜYE OLALIM”
Düzenlenen toplantıda ilk olarak Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkanı Ömer Kılınç bir konuşma gerçekleştirirken "Hedef 1 milyon üye projesi kapsamında Çerkezköy'de ilk hedefimiz 200 tane üye yapmaktır. Fenerbahçe'ye kalıcı bir hizmet yapmak istiyorsak bu konuda çalışmalar yapmalıyız. Kulübümüz bu projeyi iyi tanıttığı takdirde şüphesiz ki sonunda kulübümüze büyük fayda sağlayacaktır. Yeterli üye sayısına ulaştığımız zaman Fenerbahçe'yi Avrupa'da büyük bir kulüp haline getirebiliriz" ifadelerini kullandı.
 “KULÜBÜMÜZÜ DAHA DA BÜYÜTECEĞİZ”
Ömer Kılınç'ın ardından Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şahin Baysak bir konuşma gerçekleştirdi. Baysak, Çerkezköy'de üye hedefinin ilk etapta 200 üye olduğunu dile getirirken "Hedef 1 milyon üye projesi Fenerbahçemiz için büyük bir projedir. Bizler bu projeye Fenerbahçeliler olarak katkı sağlamalıyız. Etrafımızdaki dostlarımızı üye yapmalıyız. 200 üye hedefine ulaşmadan şube olamıyoruz. Sadece 200 üyeyi Çerkezköy'de yaptığımız takdirde bu proje için hedeflediğimiz rakamı yakalayacağız. Kulübümüzü daha da büyüteceğiz" dedi.
 “FENERBAHÇE'YE HAYIRLI OLSUN”
Şahin Baysak'ın ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da proje ile ilgili fikirlerini söyledi. Hedef 1 Milyon Üye projesinin Fenerbahçe'ye yakışan bir proje olduğunu belirten Başkan Vahap Akay "Başkanımız Aziz Yıldırım'ı bu projesinden dolayı tebrik ediyoruz. Fenerbahçemizin geleceği için 1 milyon üye hedefledi. Dünya kulübü olmak için böyle bir proje hayal etti ve bizlerde Çerkezköy'de hedeflenen 200 üye'yi gerçekleştirecek güçteyiz. Ciddi bir proje, kolay gerçekleşecek bir proje değil. Bu projenin Fenerbahçe'ye hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
 “200 ÜYE YAPAMAZSAK YAZIKLAR OLSUN”
banner287
Başkan Akay'ın ardından konuşan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ise, Çerkezköy'de Fenerbahçe için 200 üye bulamadıkları takdirde 'Fenerbahçe'yi bırakalım daha iyi' şeklinde konuşurken "Bizlerin bu işi 45 günde yapacağına inanıyorum. Eğer Fenerbahçemiz için Çerkezköy'de 200 üye yapamıyorsak bizlere yazıklar olsun. Hedef 1 Milyon Üye projesi Fenerbahçe için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz de hedeflenen projeyi en iyi şekilde yerine getireceklerini belirtti.
“2 BİN LİSANSLI SPORCUMUZ VAR”
Konuşmaların ardından 'Hedef 1 Milyon Üye' konusunu barındıran tanıtım filmleri izlenirken ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Şahin, proje ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. 17 yaşından beri Fenerbahçe Spor Kulübü'nün içerisinde faaliyet gösterdiğini belirten Turhan Şahin "Fenerbahçe büyük bir kulüptür. 2000 tane lisanslı sporcuya sahiptir. Daima liderliği hedefler ve her geçen gün büyür" ifadelerini kullanırken ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva'nın '200 üye yapamazsak Fenerbahçe'yi bırakalım daha iyi' sözlerine mizahi şekilde "Fenerbahçe'yi değil Çerkezköy'ü bırakın" cevabını verdi.
“HER GERÇEK HAYALLE BAŞLAR”
Fenerbahçe'nin başlattığı ve kulübün daha da büyümesi için hedeflenen 1 milyon üye projesinin ütopik gelebileceğini sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Şahin "Her gerçek hayalle başlar. Bu proje de ısrarcı olmalıyız. Başkanımız bu projeyi hayal etti. Bizlere nakletti. Bizler kabul ettik. Şimdi sizlere naklediyoruz. Sizlerde kabul ederek bu projeye destek vereceksiniz" dedi. “İLK BAŞTA 100 BİN ÜYE”
Çerkezköy'ün en az yüzde 30'unun Fenerbahçe taraftarı olduğunu savunan Şahin "Hayal edilen projenin süresi 5 senedir. 5 senede 1 milyon üye sayısına ulaşmaktır. İlk başta 100 bin üye hedefi koyduk. Türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz. Daha da büyüyüp Avrupa'da ve Dünya'da adımızdan bahsettireceğiz" ifadelerini kullandı.
PROJEYE DESTEK İSTEDİ
Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında iki farklı üyelik sistemi olduğunu dile getiren Şahin "2 bin lira ve 10 bin lira olmak üzere iki farklı üye sistemimiz var. İleride yönetimde söz sahibi olunabilecek bir üyelik sistemi kurmayı planlıyoruz. Üyeliklerden toplanacak paralar yine sizlerin kararları ile gerekli yerlerde harcanacak. Sizlerin bilgisi dışında Yönetim Kurulu bu paraya asla dokunmayacak. Ne yapılıyorsa sizlere belirtilecek. Amatör Şubelerimize destek sağlanacak. Gençlerimizi spora teşvik etmek için kullanılacak. Sizlerden de bu proje için destek bekliyoruz. İyi ki Fenerbahçeliyiz" ifadelerini kullandı.
 ÜYE FORMLARI DAĞITILDI
Düzenlenen toplantıda daha sonra Hedef 1 Milyon Üye'nin sunumu gerçekleşirken toplantı sonunda üye formları davetlilere dağıtıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 09:25

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510