10 bin kişiye yeni iş imkanı

55 bini aşkın sigortalının çalıştığı Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 33 yeni fabrika inşaatı yükseliyor. Fabrikaların üretime başlamaları ile birlikte yaklaşık 10 bin kişiye iş kapısı açılacak.

10 bin kişiye yeni iş imkanı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy’ün nüfus artışındaki lokomotifi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni fabrika bacaları yükseliyor. 
33 YENİ FABRİKA İNŞAATI DEVAM EDİYOR
Yapılan alt yapı ve üst yapı hamleleri ile ülke sanayisinin çekim merkezi haline gelen Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 33 yeni fabrika inşaatı yükseliyor. 55 bini aşkın sigortalının çalıştığı Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni fabrika inşaatlarının üretime başlaması ile 10 bine yakın kişiye istihdam sağlanacak. 
“DOLULUK ORANI ARTIYOR’’
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, OSB’den doluluk oranının üst seviyelerde olduğunu söyleyerek yeni inşaatlarının başlaması ile birlikte doluluk oranının daha da artacağını ifade etti. Özdoğan, 55 binin üzerinden sigortalının çalıştığı Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde doluluk oranının üst seviyelere çıkması ile sigortalı çalışan sayısının 75 binlere ulaşacağını belirterek, sigortalı çalışan sayısının da her geçen gün arttığını söyledi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510