34 firma teklif verdi

Ergene Havzası OSB müşterek atık su arıtma tesislerinde arıtılmış atık suların, Marmara Denizine deşarjını sağlayacak toplama hatları ve derin deşarj sistemi olan, Kara Boru Hatları İhalesine 34 firma teklif verdi.

34 firma teklif verdi
Ergene Havzası OSB müşterek atık su arıtma tesislerinde arıtılmış atık suların, Marmara Denizine deşarjını sağlayacak toplama hatları ve derin deşarj sistemi olan, Kara Boru Hatları İhalesine 34 firma teklif verdi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi derin deşarj ihalesi için ön değerlendirme toplantısı yapıldı
ÇOSB’DE GERÇEKLEŞTİ
Dün saat 14:00’da Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Tekirdağ Derin Deniz Deşarj A.Ş. Yönetim üyeleri ve ihaleye başvuran firma yetkilileri hazır bulundu.
“ÖZELLİKLE ERGENE HAVZASIDAKİ AKARSULAR İÇİN ÖNEMLİ”
Toplantının açılış konuşmasını yapan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu: “Ön yeterlilik ve ihale dosyalarını alan 34 istekli firmaya ve dosya teslim eden isteklilere, göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Ekonomik değeri yüksek olan Trakya bölgemize yapılacak olan bu alt yapı yatırımının özellikle Ergene Havzası’ndaki akarsuların kirlenmesini önleyecek olması son derece önemlidir. Bu proje, devletimizin desteği ile uygulama safhasına konulmuştur. Kara Boru Hattı İhalemizin, milletimize ve devletimize, bizlere ve siz isteklilere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
banner287DOSYALAR İNCELENDİ
Sarıoğlu’nun konuşmasının ardından ihaleye ön yeterlilik başvurusu yapan firmaların dosyalarının incelenmesine geçildi. ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından tek tek açılan dosyalar İhaleyi değerlendirecek komisyon üyelerine teslim edildi. Açık bir şekilde yapılan ön yeterlilik toplantısında ihaleye katılacak firmaların yeterli olup olmadığı belirlenecek. Yapılacak belirlemenin ardından yeterli görülen firmalar ihaleye davet edilerek fiyat teklifleri istenecek. Açık bir şekilde yapılacak olan ihaleye en uygun teklifi veren firma ihaleyi almış olacak.
HANGİ FİRMALAR ÖN YETERLİLİĞE BAŞVURDU?
Ön Yeterliliğe başvuran firmalar ise şöyle: “Kolin İnşaat, Peker İnşaat, Öztaş İnşaat, Cemil Özgür, Yıldızlar İnşaat ve TBM Yapı Emlak İş Ortaklığı, Güriş İnşaat ve Mühendislik, Şenbay İnşaat, Kayaoğlu İnşaat ve Aktel Yapı İş Ortaklığı, Yapı-Tek İnşaat, Hitit İnşaat, KMB İnşaat ve Şimşekler İnşaat İş Ortaklığı, Terminal Yapı ve İndet Yapı İş Ortaklığı, GAP İnşaat ve Gürhan İnşaat İş Ortaklığı, Ekol Yapı ve Taş Yapı İş Ortaklığı, Ecetaş İnşaat, Altıntaş İnşaat ve İncekaya İnşaat İş Ortaklığı, Taşeli İnşaat ve Tek Budak İnşaat İş Ortaklığı, Adabağ Yapı ve Libaş Mühendislik İş Ortaklığı, Yertaş İnşaat ve Mimaray İnşaat İş Ortalığı, HMC Yapı ve MRM Tur İnşaat İş Ortaklığı, Genel İnşaat ve CEM-SEL İnşaat İş Ortaklığı, Faber İnşaat, Kalyon İnşaat, Türkerler İnşaat, Polat Yol Yapı İnşaat, Atilla İnşaat ve Haselsan İnşaat İş Ortaklığı, Özdemir İnşaat, Silahtaroğlu A.Ş ve Gurbetoğlu A.Ş İş Ortaklığı, Ziver İnşaat, Atacan Aksoy LTD ve Tekno RM DAY İş Ortaklığı, Ünal İnşaat,  Alkataş ve Alke İnşaat İş Ortaklığı, Arsan ve Mitaş A.Ş İş Ortaklığı, Kaner İnşaat ve Akada İnşaat İş Ortaklığı, YSE Yapı, Ünal Akpınar Aş ve Nas A.Ş  İş Ortaklığı.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 18:06

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510