4 etkinlik bir arada

Çerkezköy Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

4 etkinlik bir arada
Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Bisiklet Şenliği, Uçurtma Festivali, Motokros gösterisi ve Dağ Bisikleti Yarışmaları düzenlenecek.

Çerkezköy Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

MOTOKROS YARIŞLARI DÜZENLENECEK


Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Bisiklet Şenliği’nin bu yıl ikincisi düzenlenecek. 19 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan 2. Bisiklet Şenliği’nin yanı sıra Uçurtma Festivali ve Motokros Gösterisi de düzenleneceğini kaydeden yetkililer “2. Bisiklet Şenliğimiz kapsamında saat 14.00'da tüm sporcularımız Belediye Hizmet Binası önünden başlayarak Kuşbahçe Mevkii'ne kadar pedal çevirdikten sonra saat 15.00'da ise Kuşbahçe Mevkii'nde motor tutkunları bir araya gelerek Çerkezköy Belediyesi'nin ev sahipliğinde Motokros yarışları düzenlenecek” dedi.

4 ETKİNLİK BİR ARADA


Kuşbahçe Mevkii'nde saat 15.00'da yine Çerkezköy Belediyesi tarafından 1. Uçurtma Festivali’nin düzenleneceğini kaydeden yetkililer “Şenliğin sonunda ise dileyen herkesin katılabileceği dağ bisikleti yarışmaları düzenlenecek. Etkinlik alanımıza gitmek isteyen vatandaşlarımız için Belediyemiz tarafından saat 13.30'dan itibaren Atatürk İlkokulu bahçesinden araçlarımız kaldırılacak. Dört etkinlik ile dolu dolu bir bayram geçireceğimiz şenliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 18:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510