52 Ordulular Derneği’nde başkan değişmedi

Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yapılan ilk olağan genel kurul toplantısında başkanlığa kurucu dernek başkanı Metin Yaşar seçildi. Metin Yaşar, yönetimin oluşturulmasının ardından çalışmalara hız vereceklerini söyleyerek ‘’21 kişi ile çıktığımız bu yolda 181 üyeye ulaştık. Her geçen gün hizmet halkamız genişliyor.’’ ifadelerini kullandı.

52 Ordulular Derneği’nde başkan değişmedi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Üç ay önce kuruluşunu tamamlayarak faaliyetlerine başlayan Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ilk olağan genel kurul toplantısı sonrasında yeni yönetim belirlendi.
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA GİDİLDİ
Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ilk olağan genel kurul toplantısı Yıldırım Beyazıd Mahallesi Tarım Sokak’taki dernek merkezinde gerçekleştirildi.
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısına kurucu dernek başkanı Metin Yaşar’ın başkan adaylığında tek liste ile gidildi. Seçimin ardından da görev dağılımına gidildi. Metin Yaşar’ın başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde Adem Kır başkan yardımcılığına getirilirken dernek sekreterliğine Hayri Memiş, saymanlığa ise Erol Esen getirildi. Selami Akar, Adem Keş, Hasan Çelen, Adem Akar ile Nafiz Usta ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak. Öte yandan Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak Erkoç Dumlu, Hüseyin Aydın, Nurettin Taktak, İlkay Yanık, Selim Küçük, Faruk Köken, Hasan Öztürk, İrfan Karademir ile Serkan Baştürk görev yaparken, Şenol Danacı, Engin Esen ile Nedim Kaya denetleme kurulu asil üyesi İlyas Baştürk, Aşkın Esen ile Cumhur Dokgöz ise denetleme kurulu yedek üyesi olarak görev yapacak.
“BİRBİRİMİZİN YANINDA OLMAK İSTİYORUZ’’
banner287
Çerkezköy 52 Ordulular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Yaşar, Ordu ilçe ve köylerini bir araya getirmek için dernekleşmeye gittiklerini belirterek “Çerkezköy 52 Ordulular olarak Çerkezköy’de de kültürümüzü, geleneklerimizi yaşatmak istiyor, güzel dostluklar edinerek düğün ve cenazelerimizde birbirimizin yanında olmak istiyoruz.’’ Diye konuştu.“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERECEĞİZ’’
Yönetimin oluşturulmasının ardından çalışmalarına hız vereceklerini anlayan Yaşar şunları söyledi: “Özellikle de sosyal faaliyetler üzerine çok çalışma yapıp, yaz aylarında piknik ve eğlence geceleri düzenleyeceğiz. 16 Şubat’ta İstanbul’da Ordulular Platformu’nun etkinliğine katılarak Çerkezköy’ü temsil edeceğiz.’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Esen
Emre Esen - 6 yıl Önce

yakışır benim metin abime durmak yok yola devam tam kadro ...

Emre Esen
Emre Esen - 6 yıl Önce

yakişir benim metin abime durmak yok yola devam tam kadro.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306