ANAFEN’den ikinci tablet PC kampanyası

Çerkezköy Anafen Dershanesi öğrenci ve velilerden gelen yoğun istek üzerine hediye tablet PC kampanyasının ikincisini düzenliyor. 11 -24 Şubat tarihleri arasında kayıt yaptıran her öğrenciye tablet PC hediye bilgisayar hediye edilecek.

ANAFEN’den ikinci tablet PC kampanyası
ÇerkezköyBakış - Anafen'e 2012-2013 öğretim yılı için, 11-24 Şubat tarihleri arasında kayıt olan öğrencilere tablet hediye edilecek.
TEŞEKKÜR ETTİ
Anafen Dershanesi Çerkezköy Şube Müdürü Mustafa Tunç, kampanya ile ilgili olarak olumlu tepkiler aldıklarını söyleyerek, kampanyaya ilgi gösteren öğrenci velilere teşekkür etti.
DERSLER AKILLI TAHTADA
banner287
 2012-2013 eğitim-öğretim döneminde tüm sınıfların akıllı tahtalarla donatıldığını, öğrencilerin başarısı için teknolojinin son imkanlarını kullandıklarını belirten Tunç, “Tablet bilgisayarlarla birlikte tüm ders, test, dokümanlar öğrencilerimiz için bir tık ötede olacak, öğrencilerimiz her ortamda ders çalışma ve istedikleri dokümana erişim imkanı bulacak” dedi.
‘’YENİLİKLER ÖNCE ANAFEN’DE’’
Anafen TV’de 24 saat kesintisiz eğitimin süreceğini, öğrencilerin istedikleri ortamda  Anafen TV ‘yi takip edebileceklerini belirten Tunç,  “öğrencilerimizin başarılı olmaları adına farklı uygulamaları hayata geçirerek onlara daha fazla katkıda bulunmak istiyoruz”  ifadelerini kullandı. Anafen Dershanesi Çerkezköy Şubesi tarafından Ocak ayında düzenlenen kampanyada erken kayıt yaptıran öğrencilere tablet PC hediye edilmişti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
emircan sezgin
emircan sezgin - 5 yıl Önce

çok sevindim

Gizli..........
Gizli.......... - 5 yıl Önce

ya 2014 te de var mı?

gizli
gizli - 5 yıl Önce

sınava katılanamı?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306