Arat’tan Tanyeri’ye hayırlı olsun ziyaret

Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Çerkezköy Servis Araçları Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Arat’tan Tanyeri’ye hayırlı olsun ziyaret
Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Çerkezköy Servis Araçları Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Arat, SAS Derneği’nin kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Fikret Tanyeri’yi ve yeni yönetimini tebrik etti.

Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Çerkezköy Servis Araçları Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“SANAYİCİ KALİTE ARAMIYOR”


Dün saat 14.00’da gerçekleşen ziyarette konuşan Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat Çerkezköy Servis Araçları Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri’nin yeni yönetiminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Yönetiminizde değişiklik yaptınız, inşallah hayırlı olur. Arabacılık zor iştir. Sizler insan, bizler de yük taşıyoruz. Aynı mesleği icra eden kişileriz. Bilindiği üzere Çerkezköy sanayi şehri ve sanayici sadece ücrete odaklanmış durumda. Bizlerin verdiği hizmet kalitesinden ziyade ücreti ön planda tutup en ucuza iş yaptırıyor. Bu bağlamda bizlerin de işlerinde aksama mutlaka oluyor.” dedi.

“HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”


Ziyaretlerinden dolayı Yılmaz Arat’a teşekkür eden Çerkezköy Servis Araçları Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri de, kongrelerinin ve yeni yönetiminin hayırlı olmasını temenni etti. Tanyeri, “13 kişi eski yönetimimizden istifa etti. Böylesinin daha hayırlı olduğunu düşünüyoruz. Dediklerinizde son derece haklısınız, sanayici işin kalitesinden ziyade hizmetin ücretine bakıyor. Bizler arabacının hakkını savunmak, korumak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonra da böyle olacak. Özellikle Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, bölgesellik konusunda çok çaba verdi ve arabacının hakkını korudu. Tek isteğimiz bu işten ekmek yiyenin hakkını korumak, kollamaktır.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 18:15

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510