Bizim Adanalı Uğur Mumcu Caddesi’nde açıldı

Bizim Adanalı Uğur Mumcu Caddesi’nde açıldı

Bizim Adanalı Uğur Mumcu Caddesi’nde açıldı
ÇerkezköyBakış - Bizim Adanalı Kebap Salonu Gazi Osman Paşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde açıldı. Önceki gün saat 13.00’da gerçekleştirilen açılış törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, eşi Nuran Ertem, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil, çevre esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreninin ardından davetlilere kebap ve ızgara çeşitleri sunulurken Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Bizim Adanalı Kebap Salonu işletmecilerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.
ADANA LEZZETİ SUNULACAK
İşletmeciliğini Mehmet Tekeli, Burhan Yaman ve Celal Yaman’ın yaptığı Bizim Adanalı Kebap Salonu ilk şubesini Çerkezköy’de açarken uzun yıllardır bu işi yaptıklarını belirten İşletmecilerden Mehmet Tekeli “Çerkezköy halkına Adana lezzetini sunacağız. Izgara ve kebaplarımızın yanında sunduğumuz salata, patlıcan közleme ve ezmemizle büyük farklılık yaşatacağız.” dedi.
EV VE İŞ YERLERİNE SERVİS YAPILACAK
banner287
Izgara ve kebap menüsünün çok zengin olduğunu belirten Tekeli “Bizim Adanalı Kebap Salonu’nda sunduğumuz ikramların hepsi yöremize ait. Şalgam suyumuzu Adana’dan getiriyoruz. Bol köpüklü ayranımızı ise üzerindeki köpüğüyle sunuyoruz. İş yerlerine ve evlere de servis imkanı sunuyoruz”  diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510