Çerkezköy’ün BAKIŞ’ını yansıtıyorsunuz

ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolhayısıyla Bakış Gazetesini ziyaret ederek, Çerkezköy’ün BAKIŞ’ını yansıtıyorsunuz dedi.

Çerkezköy’ün BAKIŞ’ını yansıtıyorsunuz
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Özdoğan, Bakış Gazetesi’nin yaptığı etkili haberlerle, kısa sürede Çerkezköy basınının gözbebeği haline geldiğini söyledi.
ZOR AMA KUTSAL BİR GÖREV
Çerkezköy OSB Müdürlüğü Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz ile birlikte, dün sabah Çerkezköy Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak’ı ziyaret eden Özdoğan, gazeteciliğin zor ama bir o kadar da kutsal bir görev olduğunu vurgulayarak “Aynı mekanı paylaşmadığı halde aynı gündeme ilgi duyan insanlar, basın sayesinde birbirilerinden haberdar oluyor. Ayrıca, kamuoyu adına denetim görevi üstlenen basın kuruluşları, yönetilenler ile yönetenler arasında önemli bir köprü oluşturmaktadır. Bu yönüyle basın, demokrasinin de teminatıdır.” İfadelerini kullandı.
EKİBİNİZİ TEBRİK EDİYORUM
banner287
Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin de ilkeli ve etkili yayın politikasıyla, kısa sürede okuyucularının gönlünde taht kurduğunu dile getiren Özdoğan “Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni çıkaran ekibi tebrik ediyor, Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” İfadelerini kullandı. Ziyaretlerinden ötürü Özdoğan ve Şaşmaz’a teşekkür eden Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak da, okuyucularından aldıkları destekle, hergün yeni bir gazete ile yollarına devam ettiklerini söyledi.
TEKİRDAĞ TSO’NUNÖNEMİ
Ziyaret, kurulma çalışmaları süren Tekirdağ Sanayi Odası’nın önemi ve katedilen mesafe üzerine yapılan sohbetle ile son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306