ÇTSO Lisesi öğrenci velileri ile öğretmenler yemekte buluştu

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi’nde öğrenim gören öğrenci velileri, okul idarecileri, öğretmenler okul tarafından düzenlenen gecede bir araya geldi.

ÇTSO Lisesi öğrenci velileri ile öğretmenler yemekte buluştu

ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi’nde öğrenim gören öğrenci velileri, okul idarecileri, öğretmenler okul tarafından düzenlenen gecede bir araya geldi.
Turkuaz Restaurant’ta önceki akşam düzenlenen programda programa katılanlar gönüllerince eğlendi.  Programda okul öğrencilerinin çıkardığı albümün de tanıtımı yapıldı.
ORGANİZASYONLARIMIZ DEVAM EDECEK
Gecede konuşan Okul Müdürü Mustafa Türk, yoğun katılımı gördükleri için çok mutlu olduklarını dile getirirken, salondaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.  Okulun 1500 öğrencisinden 900 öğrencinin kız, 55 öğretmenin 35’inin kadın olduğunu kaydeden Türk, “Benim de iki de kız çocuğum var. Allah kadınları başımızdan eksik etmesin. Bu yemekleri geleneksel hale getirmek istiyoruz. Amacımız, ailemizin ne kadar geniş olduğunu, güzel olduğunu görmek, bunu yaşamak. Bu yemekler sayesinde daha iyi iletişim kuruyoruz. Bundan sonra bu tip organizasyonlara devam edeceğiz” dedi.
Kuruluşlarından şimdiye kadar az zamanda çok yol aldıklarını söyleyen Türk, “Okulu bize kazandıran Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na ve işadamlarına teşekkür ediyoruz. Yeni bir okul olmamıza rağmen az zamanda çok yol aldık. Sizlerin desteğine her zaman ihtiyacımız olacak. Yapacağımız yeniliklerle bizleri izlemeye devam edin” diye konuştu.

ÇTSO Lisesi Müdürü Mustafa Türk’ün konuşmasını tamamlamasının ardından yemeğe katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510