Değişim zirvesi sempozyumu düzenlendi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ile Kal-Der’in ortaklaşa düzenlediği ‘Değişim Zirvesi’ isimli sempozyum düzenlendi.

Değişim zirvesi sempozyumu düzenlendi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ile Kal-Der’in ortaklaşa düzenlediği ‘Değişim Zirvesi’ isimli sempozyum düzenlendi.

GENİŞ KATILIM


Dün saat 13:00’da Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda düzenlenen sempozyuma Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Ante Yapım’dan İnan Öner, Hema Endüstri’den İbrahim Durmuş, Kariyer.Net temsilcisi Barış Karadenizli ve IPSOS TR temsilcisi Hasan Çalışkan katıldı.

PLAKET TAKDİM


Sempozyumda ilk olarak Ante Yapımdan İnan Öner Japonya’da Hinşitsu (Kalite) konusu ile davetlilere seslendi. Konuşmasının ardından Öner’e Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur tarafından plaket takdim edildi.


“YARIN ASLINDA BUGÜN”


Hema Endüstri’den İbrahim Durmuş da ilk olarak maddeyi anlamak konulu video gösterisini davetlilere izletti. Durmuş gözlemin önemini vurguladı. Maddenin temel taşları ve kuantum düşünce tekniğine de değinen İbrahim Durmuş, “Kuantum düşünce tekniği ile hiçbir olaya olumsuz bakmamak gerekir. Hayatımızda neyi belirlersek sürekli onunla karşılaşırız. Yaşanılan en kötü durumda bile pozitif olmalıyız. Her düşündüğümüzün olmamasına ilişkin engelleyiciler, hızlandırıcılar ve başımıza gelenler vardır. Engelleyiciler; şüphe, endişe, korku, acı, ızdırap, öfke ve yargı olarak sıralayabiliriz. Hızlandırıcılar ise; arzu etmek, niyet etmek, inanmak, canlandırmak, sabır, sevmek ve şükür etmektir.” dedi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ


İbrahim Durmuş’un konuşmasının ardından Özen Mensucat Genel Müdürü Ahmet Temiroğlu tarafından İbrahim Durmuş’a plaket takdim edildi. Sempozyum da verilen aranın ardından Kariyer.Net temsilcisi Barış Karadenizli ve IPSOS TR temsilcisi Hasan Çalışkan’ın konuşmaları ile devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 18:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510