Esengül Güven’in acı günü

Çerkezköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Esengül Güven’in babası Behzat Söker (66) bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Behzat Söker’in cenazesi Yeni Mahalle Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Esengül Güven’in acı günü
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Esengül Güven’in babası, Çerkezköy Belediyesi personelinden Emin Güven’in kayınpederi Behzat Söker önceki gün sabaha karşı hayatını kaybetti.
HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ
Bir süredir hastanede tedavi göre 66 yaşındaki Behzat Söker içim dün Büyükyoncalı’daki Yeni Mahalle Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Büyükyoncalı Belediye Başkanı Necati Sezer, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Gökhan İnce, Habib Bilgin ile Şevket Halimoğlu, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, AK Parti ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Gürkan Kesim, Çerkezköy Belediyesi Birim Müdürleri, THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı ve aynı zamanda Türk İş Tekirdağ İl Temsilcisi Murat Koçak, Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz, Gazi Osman Paşa Mahalle Muhtarı Mutlu Timur, Çerkezköy Belediyesi çalışanları, Söker ve Güven ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
TAZİYELERİ KABUL ETTİLER
banner287
Kılınan cenaze namazının ardından Behzat Söker’in naşı aile mezarlığına defnedildi. Çerkezköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Esengül Güven ile ailesi taziyeleri kabul etti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306