GAZDAŞ’tan İç tesisat firmalarına bilgilendirme semineri

Gazdaş, kış aylarında yoğunlaşan iç tesisat yapım sürecine hazırlıklı girilmesi ve sürecin en verimli şekilde geçirilebilmesi için doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürüttüğü Çerkezköy, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz ve Tekirdağ’da bulunan sertifikalı iç tesisat firmalarına yönelik bir değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

GAZDAŞ’tan İç tesisat firmalarına bilgilendirme semineri
ÇerkezköyBakış - Hizmet kalitesinde mükemmelliği hedefleyen Gazdaş,  iç tesisat dönüşüm sürecini daha seri hale getirmek amacıyla 29 Nisan tarihinde Lüleburgaz Ezgi Otel’de bir değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.
KATILIM YOĞUN OLDU
Toplantıya, GAZDAŞ’ın doğal gaz dağıtımı gerçekleştirdiği Çerkezköy, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz ve Tekirdağ’da bulunan 109 sertifikalı iç tesisat firması katıldı.
2016 YILINA KADARKİ HEDEFLERİ PAYLAŞILDI
Toplantıda, Trakya bölgesinde 2012 yılında gerçekleşen iç tesisat dönüşümleriyle ilgili bir değerlendirme yapıldıktan sonra Gazdaş’ın  2016 yılına kadarki projeksiyonu ve hedefleri paylaşıldı. Bunun yanı sıra, iç tesisatta şartname ve süreçlerle ilgili yenilikler ve dikkat edilmesi gereken hususlar anlatıldı. Katılımcılara, tesisat kontrol ve gaz açımı gibi dış hizmetler ve doğal gaz baca  imalatı, tasarımı ve standartları hakkında da genel bilgilendirme yapıldı.
banner287
2012’DE 43 BİN KONUT VE İŞYERİNİN GAZ AÇMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Toplantıyla ilgili değerlendirme yapan Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, Gazdaş olarak, 2012 yılında Trakya Bölgesi’nde toplam 43 bin 576 konut ve iş yerinde gaz açma işlemi gerçekleştirdiklerini belirtti. Akaslan, “2012 yılında beş bölgemizde toplam 66 bin 403 tesisatın kontrolünü gerçekleştirdik. Beş bölgemizde de Eylül-Kasım aylarında doğal gaz bağlantı talebinin artmasına paralel olarak önemli bir proje kontrol yoğunluğu yaşadık. 2013’te kontrol sayısının 61 bin 301 olarak gerçekleşmesini bekliyoruz.” dedi.
YENİLİKLERDEN DE BAHSEDİLDİ
Toplantıda Gazdaş’ın 2013 yılında gerçekleştireceği yeniliklere de değinen Akaslan, “2012 yılı sonu itibariyle Trakya Bölgesi’nde 153 bine ulaşan bağımsız birim sayısına, 2013 yılında konut ve iş yerleri ile birlikte yaklaşık 41 bin bağımsız birim sayısı eklemek istiyoruz. Bu artışa paralel olarak hizmet kalitemizde de mükemmeli yakalamak üzere kendimize yeni hedefler koyduk. İç tesisat dönüşüm sürecinde, projenin geldiği gün kontrolünü gerçekleştirmeyi, bunun yanı sıra talep tarihinden itibaren en geç 6 gün içerisinde randevu taleplerini karşılamayı hedefliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510