Gazeteniz Bakış’a EN CESUR GAZETE ÖDÜLÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir program düzenleyen AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi, Çerkezköy Bakış Gazetesi’ne “Çerkezköy’ün En Cesur Gazetesi” ödülünü verdi.

Gazeteniz Bakış’a EN CESUR GAZETE ÖDÜLÜ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 20 Haziran 2012’de yayın hayatına başlayan Çerkezköy Bakış Gazetesi, etkili yayın politikasıyla kısa sürede okuyucularının gönlünde taht kurdu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir program düzenleyen AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi, Çerkezköy Bakış Gazetesi’ne “Çerkezköy’ün En Cesur Gazetesi” ödülünü verdi. Ayrıntılar yarın gazeteniz Çerkezköy BAKIŞ’ta…


banner287
 

 

 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
tc
tc - 6 yıl Önce

alaattin bey çerkezköy bakış gaztesinin manşet yapmış olduğu kaymakam beyin hanımıyla ilgili haberle ilgili suç duyurusunda bulundunuzmu ???

ak partili
ak partili - 6 yıl Önce

başkanım ödül hak ettiği yerde tamam. yanlız o öğretman le ilgili neler yapmaktasınız mesela milli eğitim başta olmak üzere açıklama yapmalısınız çünki bir ili il başkanı bir ilçeyide ilçe başkanı yönetir. herkez de bilir.

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

ak partili vatandaş o öğretmen ile ilgili senin partin birşey yapmalı. seninkilerin birşey yaptığını görüyormusun hiç? gazeteci yapacağını yapmış olayı açık etmiş, sizin işiniz ne?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306