İllüzyonist Salih Gökay, öğrencileri büyüledi

Yetenek Sizsiniz’in finalisti İllüzyonist Salih Gökay, Mete Akyolcular ve Ayka Production’un katkılarıyla, Gülerçin Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.

İllüzyonist Salih Gökay, öğrencileri büyüledi
Çerkezköy Bakış - Yetenek Sizsiniz’in finalisti İllüzyonist Salih Gökay, Mete Akyolcular ve Ayka Production’un katkılarıyla, Gülerçin Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.

MERAKLI GÖZLERLE İZLEDİLER

İllüzyonist Salih Gökay, Gülerçin Koleji’nde gösteri düzenlerken, gösteriye öğrenci ve öğretmenlerin ilgili büyük oldu. Öğrenciler ilginç illüzyon numaralarını meraklı gözlerle izlerken, şaşkınlıklarını da gizleyemediler. Sergilenen illüzyon gösterisi öğrenciler ve öğretmenler tarafından büyük bir beğeni  ile karşılandı.
banner287

BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen gösteriye ilgi büyük olurken, gösteri boyunca illüzyonist Salih Gökay’ın ilginç numaralarına öğrencilerin meraklı bakışları ve verdiği tepkiler dikkat çekti. İllüzyon gösterisiyle öğrencileri büyüleyen Salih Gökay, etkinliğe katılanlardan büyük alkış aldı. Okul idaresi de “Gülerçin Koleji olarak bizlere eğlenceli dakikalar yaşatan İllüzyonist Salih Gökay’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 17:46

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sihirbazlık
Sihirbazlık - 3 yıl Önce

Salih Gökay'ı bende beğeniyorum ayriyetten illüzyon ve sahne sanatları için http://sihirbazim.com/ sitesini takip ediyorum sitenin sahibi http://dorukulgen.com/ ve kendisi dünyanın en iyi sihirbazı seçilmiş. Göz atabilirsiniz belki, iyi çalışmalar :)

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306