Isınmak isterken canından oluyordu

Fevzipaşa Mahallesi Pekcan Sokak üzerinde faaliyet gösteren bir işyerinde meydana gelen kazada Ayhan Sevinç ısınmak için yaktığı varilin üzerine düştü. Varilin içinde bulunan boya ve tinerin parlaması sonucu Ayhan Sevinç’in vücudunun tamamı alevler arasında kalırken Sevinç, Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalesinin ardından İstanbul Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Isınmak isterken canından oluyordu
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Isınmak için yaktığı varilin üzerine düzen Ayhan Sevinç ölümden döndü.
DENGESİNİ KAYBEDEREK ALEVLERİN ÜZERİNE DÜŞTÜ
Edinilen bilgiye göre Fevzipaşa Mahallesi Pekcan Sokak’ta faaliyet gösteren bir işyerinde çalışan Ayhan Sevinç, dün saat 09.00 sıralarında ısınmak için işyerinin önünde ateş yaktı. Küçük bir varil içine boya ve tiner döken Sevinç, ayağıyla varili ittirdiği esnada dengesini kaybederek varilin üzerine düştü.
banner287
İSTANBUL’A SEVK EDİLDİ
Varilin içindeki alevler bir anda parlayarak Ayhan Sevinç’in vücudunu sardı. Alevler içinde kalan Ayhan Sevinç’e arkadaşları müdahalede bulunarak güçlükle alevleri söndürdüler. Alevlerden dolayı vücudu büyük oranda zarar görürken, mesai arkadaşları tarafından acil olarak Çerkezköy Devlet Hastanesine götürüldü. Burada yapılan tedavilerin ardından vücudunda 3.derece yanık oluşan Ayhan Sevinç, İstanbul Kartal Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306