Kızılpınar’da yol sorunu çözülüyor

Büyükşehir yasası ile beraber mahalle statüsüne geçen Kızılpınar’da yol sorunları çözülüyor.

Kızılpınar’da yol sorunu çözülüyor
Büyükşehir yasası ile beraber mahalle statüsüne geçen Kızılpınar’da yol sorunları çözülüyor. Çerkezköy Belediyesi tarafından yapılan asfaltlama çalışması tüm hızıyla devam ederken, Kızılpınar’ın birçok bölgesinde beton yol çalışması sürüyor.

Çerkezköy Bakış -
Kızılpınar’da devam eden asfaltlama ve beton yol çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Hürriyet Caddesi, Bahar Caddesi, Terzi Caddesi, İstiklal Caddesi, Saygın Sokak, Arda Sokak ve Çınar Sokakta asfaltlama çalışmaları devam ederken, Kızılpınar Mahalle Muhtarı Ahmet Mili çalışmalar hakkında bilgi verdi.
BETON YOL ÇALIŞMALARI DA YAPILIYOR
Kızılpınar Muhtarı Ahmet Milli, “Kızılpınar’da şuan Şener Sokak, Yaren Sokak, Keskin Sokak, Halit Er Sokak, 16. Sokak, Aslan Sokak, Ilgın Sokak, Dal Sokak, Hacı Ali Sokak, Erdem Sokak, Ateş Sokak, Öykü Sokak ve Hacı Yakup caddesi ile Yeni Camii etrafında betonlama çalışması devam ediyor.” dedi.
banner287“RECAİ KUTAN PARKI YENİLENDİ, FİTNESS ALETLERİ BEKLENİYOR”
Kızılpınar Muhtarlığı etrafında bulunan Recai Kutan Parkının da yenilendiğini ifade eden Muhtar Ahmet Milli, “Parkta yenilikler yapıldı. Boş olan orta alanın etrafı beton duvarla çevrilecek. Ayrıca parkın içine ve etrafına fitness aletleri konulacak.” diye konuştu.
“VATANDAŞ MEMNUN”
Yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşların memnun olduğunu ifade eden Milli, “Vatandaş yapılan çalışmaları görüyor ve şuan her şeyden

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 18:01

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510