Kozuva mazbatasını aldı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva mazbatasını teslim aldı.

Kozuva mazbatasını aldı

Çerkezköy Bakış-1 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri organ seçimlerinin tamamlanmasının ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) Yönetim Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü belirlenmişti. Meclis üyeleri tarafından yapılan seçimde, mevcut başkan Süleyman Kozuva tekrar Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanlığına seçilmişti.

banner287
Güven tazeleyerek yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Kozuva ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Çerkezköy Adliyesi’ndeki  İlçe Seçim Kurulu’na geldi. Kozuva, başkanlık mazbatasını Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Mahmut Dağ’ın elinden aldı.

Kozuva, yaptığı konuşmada,  “Yeni görevimizin hepimize, odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte yanımızda olan, desteğini bizden esirgemeyen değerli üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Biz de yeni kadromuzla aynı heyecan ile Çerkezköy Kapaklı ve Saray’daki üyelerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi “sen ben yok biz varız” ilkesiyle hareket edeceğiz. Hayırlı mübarek olsun.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510