Minik öğrencilerden Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti

Atatürk İlköğretim Okulu 1/G sınıfı öğrencileri öğretmen ve velileriyle birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem'i makamında ziyaret ederek, sınıflarına sıra katkısı yapan Başkan Ertem’e teşekkür ettiler.

Minik öğrencilerden Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - Atatürk İlköğretim Okulu 1/G sınıfı öğrencileri Defne Azcan, Asude Akay, Nisa Gündüz ve Hüseyin Efe Gökçe, 1/G sınıfı sınıf öğretmeni Sevil Şanlı ile öğrenci velisi İncihan Gökçe Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem'i ziyaret ederek, daha önce okula gönderdiği 26 sıra için Başkan Ertem’e teşekkür ettiler.
ÖĞRENCİLERDEN ERTEM’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Minik öğrencileri tek tek öpüp onlarla bir süre sohbet eden Başkan Ertem, dersleri hakkında bilgi aldı.
“SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR’’
Öğrenci Velisi İncihan Gökçe, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem'in Atatürk İlköğretim Okulu'na çift kişilik 26 sıra hediye ettiğini hatırlatarak, "Başkanımızın okulumuza aldığı sıralar 1/G sınıfına konuldu. Bu sınıfımız okulumuzun en çok öğrencisi olan sınıfıdır. Çift kişilik 26 sırada 52 öğrenci oturuyor. Size ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştu.
banner287“İHTİYAÇLARI ELİMİZDEN GELDİĞİNCE KARŞILAYACAĞIZ’’
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, ziyaret nedeniyle öğrenciler ile öğretmenleri Sevil Sanlı ve öğrenci velisi İncihan Gökçe’ye teşekkür ederek, “Eğitim bizim baş tacımızdır. Asli görevimiz olmamasına rağmen eğitime katkı bizim önceliğimizdir. Atatürk İlköğretim Okulu merkez okullarımızdan birisi ve bizim için önemli olan bir okulumuzdur. Bizlere bildirdiğiniz ihtiyacı seve seve yerine getirdik. Okullarımızın neye ihtiyaçları olursa her zaman karşılamaya çalışıyoruz. Bundan sonra da okulların ne ihtiyacı olursa olsun elimizden geldiğince karşılayacağız” ifadelerini kullandı.
 Haber: Emrah ÇOĞALAN

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nabi YAĞCI
Nabi YAĞCI - 6 yıl Önce

gençler yağcılığa ve yalakalığa alıştırılıyorsunuz.dikkat!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306