Satranç turnuvası tamamlandı

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen ‘Satranç Turnuvası’ sona erdi. Minikler, Küçükler, Gençler ve Genel olmak üzere 4 farklı kategoride toplam 158 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada ilk 3’e giren sporculara çeşitli ödüller takdim edildi.

Satranç turnuvası tamamlandı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen satranç turnuvasında başarılı olan sporcuların ödülleri, önceki akşam saat 19.00’da Ali Ertem’in katılımı ile Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.
“TURNUVA ÇOK VERİMLİ GEÇTİ”
Ödül töreninin açılış konuşmasının yapan Turnuva Başhakemi Mehmet Vardar, turnuvanın çok verimli geçtiğini belirterek; “Gerek bizler gerekse turnuvaya katılan sporcuların velileri çok eğlendiler. Turnuvaya Çerkezköy dışından katılan aileler, Çerkezköy’ü tanıma fırsatı yakaladılar. Bu güzel organizasyonun yapılmasını sağlayan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.“SENEYE USTALIK DÖNEMİMİZ OLACAK”
Geçen yıl düzenlenen turnuvada çıraklık dönemini, bu yıl düzenlenen turnuvada ise kalfalık dönemini yaşadıklarını belirten Vardar; “Eğer Belediye Başkanımız Sayın Ali Ertem de destek verirse önümüzdeki yıl turnuvayı uluslar arası düzeyde yapmak istiyoruz. Böylelikle ustalık dönemimizi de güzel bir turnuva ile taçlandırmış olacağız” şeklinde konuştu.banner287
“SİZLERİN DESTEKLERİ İLE YAPACAĞIZ”
Vardar’ın konuşmasının ardından kürsüye Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem çıktı. Turnuvanın uluslar arası düzeyde yapılmasını kendisinin de çok arzu ettiğini belirten Ertem; “Geçen yıl emekleme dönemimizdi, bu yıl ise yürümeye başladık. İnşallah siz değerli konuklarımızın da desteği ile önümüzdeki yıl turnuvamızı uluslar arası düzeye taşıyacağız. Bunun için ne gerekiyorsa Belediye olarak destek vermeye hazırız” dedi.“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”
Çerkezköy Belediyesi olarak sportif faaliyetlere her zaman destek verdiklerini belirten Başkan Ertem; “Satranç gibi çok değerli bir organizasyona da her zaman maddi manevi destek vermeye hazırız. Ayrıca organizasyonda sürekli benim adım ön plana çıkıyor fakat Fen İşleri Müdürüm Kemal Gümüş ve Belediye personelimiz Ersan Bahtiyar da turnuva için çok çalıştılar. Kendilerine özverili çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
BAŞARILI OLANLAR ÖDÜLLERİNİ ALDI
Ertem’in konuşmasının ardından turnuvada başarılı olan sporculara ödülleri takdim edildi. Minikler, Küçükler, Gençler ve Genel olmak üzere 4 farklı kategoride toplam 158 sporcunun katıldığı turnuvada ilk 3’e giren sporcuların ödülleri Belediye Başkanı Ali Ertem, Fen İşleri Müdürü Kemal Gümüş ve Ersan Bahtiyar tarafından takdim edildi. Minikler kategorisinde birinci Burak Alp Işık, ikinci Ahmet Alp Düşmez, üçüncü Seha Çalışkan, Küçükler Kategorisinde birinci İbrahim Cem Yıldırım, ikinci İlhan Sert Salman, üçüncü Barış Tuna Nukan, Gençler Kategorisinde birinci Ahmet Kıtır, ikinci Gülent İleri, üçüncü Didem Dilara Dizdar, Genel Kategoride ise birinci Tuncay Menekşe, ikinci Cüneyt Eren ve üçüncü Emre Tezcan oldu.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510