Sizler olmasaydınız bizler olmazdık

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler, Çerkezköy Orman İşletme Şefi Ekrem Ferhatoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazilere teşekkür eden Ekrem Ferhatoğlu “Vatan savunması için mücadele verdiniz. Sizler olmasaydınız, bizler olmazdık. Sizlere minnet borçluyuz.’’ dedi.

Sizler olmasaydınız bizler olmazdık
ÇerkezköyBakış - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan beraberinde gaziler Hüseyin Dalgıç, İbrahim Çetintaş ile Mehmet Er önceki gün saat 11.00’da Çerkezköy Orman İşletme Şefi Ekrem Ferhatoğlu’nu ziyaret etti.
“SİZ OLMASAYDINIZ BİZLER OLMAZDIK’’
Ziyaretten duyduğun memnuniyeti dile getirerek gazilere teşekkür eden Ekrem Ferhatoğlu “Onlar olmasaydı biz şu an olamazdık. Başımızın üstünde yeriniz var. Hoş geldiniz sefa getirdiniz.” Dedi. Rahatsızlığından dolayı ziyaretlerinin aksadığını belirten Hasan Hüseyin Yarlıgan “Bizler bu ziyaretlerimizle şan şerefle dolu tarihimizin unutulmamasını sağlamaya çalışıyoruz.” Diye konuştu.
banner287
“AĞAÇLANDIRMA YAPILACAK’’
Gazilere yönelik projeleri olduğundan bahseden Ferhatoğlu,  “Gazilerimiz için anlamlı işler yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle Pınarça’da evvelce atıl kalmış bir alanı gazilerimizin de desteğiyle ağaçlandıracağız. Biz bu alanların kurtarılmasını bir zamanlar vatanı kurtarmak için savaşan gazilerimizle beraber gerçekleştirmek istiyoruz. Bu alanlara istedikleri ağaçları dikebilecekler, isterlerse ağaçların verdiği ürünleri kazanca dönüştürüp derneğe de bir kaynak oluşturabilirler. Biz bu projelerimizi tüm derneklere uygun hale getirmeye çalışıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510