SKATEPARK’a 2 metrelik güvenlik önlemi

Çerkezköy Belediyesi tarafından yaptırılan skateparkta sona gelinirken, paten ve kaykay tutkunu gençlerin güvenliğini sağlamak adına parkın yol kenarında kalan kısmına 2 metrelik direkler dikildi. Dikilen direklerin arası sporcu gençlerin olası bir durumda yola düşmelerinin engellenmesi için tel örgüyle çevrilecek.

SKATEPARK’a 2 metrelik güvenlik önlemi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yapımına Kasım ayının ortalarında başlanan skateparkta sona gelindi.
GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINIYOR
Geçtiğimiz günlerde parktaki çalışmaları inceleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, paten ve kaykay tutkunu gençlerin parkurlarda olası bir kazada yola düşmemeleri için güvenlik önlemlerinin alınması talimatını vermişti. Bunun üzere harekete geçen firma yetkilileri, parkın hemen yol kenarında olan parkurlarının yanında 2 metre yüksekliğinde direkleri monte etti. Yetkililer direklerin arasında gençlerin yola savrulmasını engelleyecek tel örgüler de çekileceğini belirtirken, parkın dış cephesinde de boyama çalışması yaptılar.
SONA GELİNDİ
banner287
Öte yandan daha şimdiden pek çok gencin uğrak noktası olan parkta önümüzdeki günlerde aydınlatma sistemlerinin yapılarak paten ve kaykay tutkunu gençlerin geç saatlere kadar spor yapma imkanı sağlanacak.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306