Star Ayakkabı yeni yüzüyle hizmette

Star Ayakkabı yenilenen konsepti ile Gaziosmanpaşa Mahallesi Köse Sokak’ta yeniden Çerkezköylülerin hizmetine girdi.

Star Ayakkabı yeni yüzüyle hizmette
Çerkezköy’ün köklü firmalarından olan Star Ayakkabı yenilenen konsepti ile yeniden Çerkezköylülerin hizmetine girdi. Geniş katılımın yaşandığı açılış töreninde davetliler 4 kattan oluşan mağazayı gezerken, işletme sahibi Barış Erdoğan davetlilerle yakından ilgilendi.

Çerkezköy’ün köklü firmalarından olan Star Ayakkabı yenilenen konsepti ile Gaziosmanpaşa Mahallesi Köse Sokak’ta yeniden Çerkezköylülerin hizmetine girdi.

GENİŞ KATILIM


Dün saat 14:00’da yapılan törene CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı İmdat Özgör, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Eski Başkanlarından Saim Özkan ile Erdinç Turan, Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin, CHP 26. Dönem Tekirdağ Milletvekili Adayı Arzu Mandalı Sucu, Çerkezköy Güreşler Ağası Mesut İşlek, bazı Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri, esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı.

banner287
AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ


Protokol tarafından yapılan açılışın ardından davetliler dünyaca ünlü spor markalarının bulunduğu mağazayı gezdiler. İşletme sahibi Barış Erdoğan’a hayırlı olsun temennisinde bulunan davetliler daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİNLERCE FARKLI AYAKKABI MODELİ


Kundura ayakkabıdan, futbol ayakkabısına, basketbol ayakkabısından yürüyüş ayakkabılarına kadar binlerce farklı modelin bir arada bulunduğu Star Ayakkabı’da ayrıca dünyaca ünlü markaların giyim ürünleri de yer alıyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 17:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞAHİP ÇALIŞKAN
ŞAHİP ÇALIŞKAN - 3 yıl Önce

ALLAH YUZUNUZU HEP GULDURSUN .ALLAH BOL BOL KAZANCLAR NASİP EYLESİN BARIŞ KARDEŞ

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510