Tek Park’ta yeni uygulama

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy’de bazı caddelerde başlatılan ücretli otopark uygulamasında, dünden itibaren abonmanlık işlemlerinin başlatıldığını belirten yetkililer bu uygulama ile esnafa ve konut sahiplerine araç parkı konusunda kolaylık sağlanacağını ifade etti.

Tek Park’ta yeni uygulama
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy’de bazı caddelerde başlatılan ücretli otopark uygulamasında, dünden itibaren abonmanlık işlemlerinin başlatıldığını belirten yetkililer bu uygulama ile esnafa ve konut sahiplerine araç parkı konusunda kolaylık sağlanacağını ifade etti.

KOLAYLIK SAĞLANACAK

TEK Park A.Ş. tarafından yürütülen cadde üzeri ücretli otopark uygulaması kapsamında abonmanlık işlemlerinin başlatıldığını kaydeden yetkililer “Özellikle Atatürk Caddesi esnafı dükkanları önüne araçlarını park edemiyor ve dükkanlarına mal indirme bindirme sırasında sıkıntılar yaşıyordu. Esnaf abonmanlık konusunda talepte bulundu. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı karar doğrultusunda Tek Park A.Ş.’nin Çerkezköy’de ücretli otopark uygulamasının bulunduğu 3 caddeyi kapsayan uygulama ile, esnaf ve konut sahipleri için kolaylık sağlanması hedefleniyor” dedi. 

AYLIK 120 TL
banner287

Esnafın 120 TL abonmanlık ücreti vererek bu uygulamadan yararlanabileceğini kaydeden yetkililer “Esnafın bu uygulamadan yararlanmak için işletme ruhsatı, araç ruhsatı, banka dekontu ve dilekçe yazmaları gerekiyor. Konut sahipleri için ise yalnızca evinin önünde araç parkı abonmanlığı ücreti aylık 60 TL olarak belirlendi. Çerkezköy’de Tek Park uygulamasının olduğu her caddede park hizmetinden yararlanmak isteyenler abonmanlık ücreti olarak 120 TL ödeyecek” dedi.

İSTENEN EVRAKLAR

Konut sahiplerinin bu uygulamadan yararlanmak için elektrik, doğalgaz, su faturalarından biri, araç ruhsat fotokopisi, banka dekontu ve dilekçe ile başvurmaları gerektiğini kaydeden yetkililer “Abonmanlık için hali hazırda örnek dilekçeler Tek Park Çerkezköy Uygulama Biriminden ulaşabilirler. Tek Park Abonmanlık uygulamasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Hizmet Binası 5. Katında bulunan Tek Park Çerkezköy uygulama birimine müracaat ederek detaylı bilgi alabilirler” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 17:44

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tokmak
Tokmak - 3 yıl Önce

Oy veren vatandaşlar düşünsün(uygulama CHP MHP AKP belediyelikleinde hepsinde var önemli olan yasayı çıkaran devlet) oy verirken biraz düşünün yanınızda bizleride yakmayın

Gökhan
Gökhan - 3 yıl Önce

Çok iyi bir uygulama cadde de işimiz oldugunda arabayi koymaya yer yoktu park yerleri acik oto pazari gibi olmustu

zafer
zafer - 3 yıl Önce

bu ne be kardeşim kendi yerimize para veriyoruz ayıp yaa kimse sesini cıkarmıyor sesizlik var herkez memnun halinden

ersoy ulubey
ersoy ulubey - 3 yıl Önce

tek kelime ile açıklamak gerekise .. rezillik...

salim..
salim.. - 3 yıl Önce

TEK PARK DEYİL..TEK SOYGUN...

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Alırsınız oy geliyor seçimler...

yucel
yucel - 3 yıl Önce

Tam bir soygun vergini ver oyunu ver gelsinler bide aracindan park parasi alsinlar bunlar yarin oburgun yoldan gectin diyede para isterler. Kimsenin bunlara itibar etmemeli.

remzi
remzi - 3 yıl Önce

Bu uygulama bizlere chp olarak pek bir hayı


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306