Tever: ‘Hipnotize edilmişler’

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, Şubat ayı olağan meclis toplantısında 2012 yılı kesin hesapları ile Aralık ve Ocak ayı gelir-gider bütçesinin ibra edilememesini yorumladı. Bazı meclis üyelerinin toplantılarda hür iradeleriyle karar veremediğini söyleyen Dursun Ali Tever, “Hür iradelerine göre karar veremiyor. Adeta hipnotize edilmiş bir şekilde davranıyorlar. Yapacak bir şey yok.’’ Dedi.

Tever: ‘Hipnotize edilmişler’
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, şubat ayı meclis toplantısında gelir-gidere hayır oyu kullanan meclis üyelerini eleştirdi.
“BU NASIL BİR DÜŞÜNCE?’’
Hayır oyu kullanan meclis üyelerinin özgür iradelerini meclise yansıtamadığını kaydeden Tever, isim vermeden Meclis Üyesi Rahmi Yılmaz’ı kastederek “14 meclis üyesi adına konuşuyor. Bu Oda’nın yapmış olduğu hizmetler karşılığında elde etmiş olduğu gelirine red veriyorlar, bunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum.’’diye konuştu.
YENİDEN GÜNDEME GELECEK
Tever, yıl içerisinde aylık bazda gelir ve gidere ‘evet’ oyu kullanan meclis üyelerinin gelir ve giderin tamamına ‘hayır’ oyu vermelerine anlam veremediğini ifade ederek, ilgili gündem maddesinin yeniden gündeme getirileceğini söyledi.
OYLAMADAN EŞİTLİK ÇIKMIŞTI
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Şubat ayı olağan meclis toplantısında 2012 yılı kesin hesapları ile Aralık ayı gelir-gider bütçesi ve 2013 yılı Ocak ayı gelir-gider bütçesi oylanmıştı. Yapılan oylamada 10’a 10 eşitlik çıkınca 2012 yılı kesin hesapları ile Aralık ve Ocak ayları gelir-gider bütçeleri ibra edilememişti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnafa
esnafa - 6 yıl Önce

esnaf ; senin daha yazdığından haberin yok..oraya ''meclis başkanısın meclisini kontrol edemiyorsun''yazmışsın..tever meclis başkanı değil,oda başkanıdır...sizi gidi taklitçi zihniyet siziii:)))

esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

yani senin istediğini yapmaları hür irade ama senin istediğini, yapmamaları ipnotize edilmekmi? meclis başkanısın meclisini kontrol edemiyorsun, suçu herkese attın geriye bir ipnotizmacılar vardı hayırlı olsun onlarada suç attın tamam oldu. sağa sola suç atacak yerde biraz özeleştiri yap gazete köşelerinde meclis üyelerine laf atınca dize gelip tamam tamam mı diyeceklerini düşünüyorsun?

esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

yalaka zihniyetten olmayalımda varsın taklitçi zihniyetten olalım. oda yönetim kurulu başkanına ben meclis başkanı demişim diye zil takıp oynamanın lüzumu yok, yorumda yazım yanlışı bulunması geri kalan yazdıklarımı yokmu yapıyor? anafikri anlaşılmazmı kılıyor? ne zaman açıklama yapılsa maşallah birileri suçlu ilan ediliyor..o suçlu bu suçlu şu suçlu en sonundada ipnotizmacılar suçlu...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510