Trafik Haftası etkinliklerle kutlandı

7-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanan Karayolu Trafik Haftası kapsamında Çerkezköy’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Trafik Haftası etkinliklerle kutlandı
7-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanan Karayolu Trafik Haftası kapsamında Çerkezköy’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi. Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Zübeyde Hanım Anaokulu’nu ziyaret ederek minik öğrencilere trafik işaretleri ile ilgili boyama kitapları ve çeşitli hediyeler dağıtırken, trafikte seyir eden araç sürücüleri ile vatandaşlara da el broşürleri dağıtıldı.

7-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanan Karayolu Trafik Haftası kapsamında Çerkezköy’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

HEDİYELER DAĞITTILAR


Etkinlikler kapsamında Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Ogan, Trafik Tescil Büro Amiri Şakir Oda ve beraberindeki heyetle birlikte Zübeyde Hanım Anaokulu’nu ziyaret etti. Ogan ve beraberindekiler, ziyarette minik öğrencilere trafik işaretleri ile ilgili boyama kitapları ve çeşitli hediyeler dağıttı.

banner287
TRAFİK KURALLARINA UYUN


Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Çerkezköy’ün çeşitli noktalarına pankart ve afişler asılırken, trafikte seyir eden araç sürücüleri ile vatandaşlara el broşürleri dağıtıldı. Toplu taşıma araçlarında trafik ile ilgili videolar gösterilerek trafik kurallarına dikkat çekilirken, hafta boyunca Çerkezköy’de mevcut taksi, dolmuş, servis aracı, otobüs gibi ticari araçlara ve gönüllü vatandaşlara ait araçlara kırmızı kurdele bağlanarak trafik kurallarına uyulması çağrısında bulunuldu.

VAAZLAR VERİLDİ


Çerkezköy’deki camilerde trafik güvenliği ile ilgili vaazlar verilmesi sağlanarak vatandaşların trafik konusunda daha dikkatli olması gerektiği mesajı verildi. Trafik Tescil Büro Amiri Şakir Oda ve beraberindeki heyet, trafik kazasına karışarak sakat kalan iki aileyi de ziyaret etti

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 19:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510