Olay, Bağlık Mahallesi Kümeevler mevkisinde meydana geldi.  

ODUN İNDİRME TARTIŞMASI YAŞANDI

17 yaşındaki Ş.D. ile komşuları S.C. arasında evin önüne odun indirme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce Ş.D. evdeki pompalı tüfeği aldı ve tartıştığı komşularına doğru ateş etmeye başladı. Komşuları kaçarken, tüfekten çıkan saçmalar, evinin önünde oturan 6 aylık hamile 22 yaşındaki Sedanur Güven’e isabet etti. Şüpheli ise kaçtı.

Resmi ilan fiyat tarifesine yapılacak zam oranı teklifi kabul edildi Resmi ilan fiyat tarifesine yapılacak zam oranı teklifi kabul edildi

Hamile kadını öldüren cinayet zanlısı yakalandı Hamile kadını öldüren cinayet zanlısı yakalandı

Bebeğini kucağına alamadan kara toprağa verildi Bebeğini kucağına alamadan kara toprağa verildi

kümeevler5


HAYATINI KAYBETTİ

Hamile kadın, boğazına isabet eden saçmalar nedeniyle kanlar içinde yere yığıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ağır yaralı halde Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılan anne adayı talihsiz kadın, bebeğini kucağına alamadan hayatını kaybetti.

BEBEĞİ KURTARMA SEFERBERLİĞİ

Hastanede bebeği kurtarmak için seferberlik başlatıldı. Hemen doğumhaneye alınan kadının karnındaki bebek operasyonla sağ olarak alındı. Ardından bebek yeni doğan ünitesi bulunan İrmet Hastanesi’ne sevk edildi ve burada kuvöze alındı. Bebek, yeni doğan ünitesinde doktor kontrolünde tutuluyor.  

kümeevler1


HER YERDE ARANIYOR

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Vatanel’de olay yerine giderek ekipleri yönlendirdi.
Geniş çaplı tahkikat başlatan polis, kaçan cinayet şüphelisi Ş.D.'yi yakalamak için araştırmalarını sürdürüyor.

kümeevler2


MAHALLE ABLUKA ALTINA ALINDI

Öte yandan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgede başka olumsuzluğun yaşanmaması için geniş çaplı güvenlik önleme aldı.

 kümeevler6

Kaynak: Mehmet Akif ALDOĞAN