Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, gündelik hayatın koşturmacasından yorulup, strese, kent yaşamına ara vererek doğayla bütünleşmek, sağlıklı adımlarla geleceğe yürümek amacıyla vatandaşlarımız için doğa yürüyüşü düzenledi. Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kışlacık Köyü’nde başlayan doğa yürüyüşü 8 kilometrelik parkurun tamamlanmasının ardından yine aynı noktada sona erdi.

YAKLAŞIK 8 KİLOMETRELİK YÜRÜYÜŞ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 1 Haziran Cumartesi günü düzenlenen doğa yürüyüşüne Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Üyeleri de katıldı. Etkinlik için araçlar saat 08.30’da Kent Park’tan hareket etti. Yolculuk öncesinde tüm katılımcılara kumanya dağıtımı yapıldı.  

Çerkezköylü Vatandaşlar Doğayla Kucaklaştı

Çerkezköy’de bıçakçıların bayram mesaisi sürüyor Çerkezköy’de bıçakçıların bayram mesaisi sürüyor

HALKIMIZI SPORA ÖZENDİRİYORUZ

Çerkezköylüleri spora teşvik etmek için farklı organizasyonlar düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla halkımızı sağlıklı yaşam için yönlendiriyor, sporu özendiriyoruz. Bu kapsamda 1 Haziran Cumartesi günü de Doğa Yürüyüşü etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Doğa Yürüyüşümüzde tertemiz bir havada spor yapıp, doğanın güzelliklerini keşfettik. Şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen tüm vatandaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz Doğa Yürüyüşü etkinliğimizde buluştuk” ifadelerini kullandı.
 

Çerkezköylü Vatandaşlar Doğayla Kucaklaştı1

Muhabir: Barış Karapaça