Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonunda oynanan karşılaşmayı Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim baştan sona üstün bir oyunla farklı kazanmayı bildi.

Karşılaşmanın ilk periyodu karşılıklı sayılarla geçerken, ilk çeyrek Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim’in 15-12’lik üstünlüğü ile sonuçlandı.

Spor Bakanından milli güreşçilere tebrik Spor Bakanından milli güreşçilere tebrik

İkinci periyotta maçın üstünlüğünü tamamen eline alan Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim sayı farkını çift hanelere çıkarmayı başardı. Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim mücadelenin ilk yarısını 47-23 önde tamamladı.

İkinci periyotta yakaladığı farkla rahatlayan Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim üçüncü periyotta da kontrollü bir oyun ortaya koyarken, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü rakibi karşısında pek varlık gösteremedi. Bunun sonucunda üçüncü çeyrek Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim’in 65-35’lik üstünlüğü ile sonuçlandı.

Son çeyrekte Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim üstün bir oyun ortaya koyarken farkı giderek açtı ve mücadeleyi 86-48 galip bitirdi.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 18. mağlubiyetini alarak 32 puanla 14. basamakta kaldı. Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim ise aldığı galibiyetle 38 puanla 8. basamağa yükseldi.

Çerkezköyün Perileri1

Muhabir: Tuba Turhan