Bölge şampiyonu olan öğrencilerle bir araya gelen Başkan Çetin, “Gençlerimizin başarılarıyla mutlu oluyor, onlarla gurur duyuyoruz. Takımımıza Türkiye finallerinde başarılar diliyorum.” dedi.

"TÜRKİYE FİNALLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM"

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Vardı ile birlikte Nazmiye Seyfettin Koçak Ortaokulunu ziyaret etti. Burada bölge şampiyonu olan Yıldız Erkek Voleybol takımı öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Çetin, “İlçemizde önce eğitim anlayışıyla okullarımızın, öğrencilerimizin her daim yanında oluyoruz. Yine ‘Spor Kenti Kapaklı’ vizyonuyla da eğitimle birlikte sportif anlamda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öğrencilerimizin hem eğitim hem sporda aldıkları başarılar bizleri gururlandırıyor. Yakın zamanda Tekirdağ şampiyonu olarak ziyaretime gelen ve bölge şampiyonluğu için söz veren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Okul Müdürümüz Levent Akın ve beden eğitimi öğretmenimiz Sergen Gürgen’e de teşekkür ediyorum. Takımımıza 4-8 Mart’ta Manisa’da yapılacak Türkiye finallerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Çetin’in konuşmalarının ardından Nazmiye Seyfettin Koçak Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol takımı öğrencilerine başarı belgeleri takdim edildi.

İYİ Partinin Kapaklı adayı Mandalı oldu İYİ Partinin Kapaklı adayı Mandalı oldu

Muhabir: Mualla İclal ALDOĞAN