Aile üyelerinin hal ve hatırlarını sorarak taleplerini dinleyen Başkan Çetin, “Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat depremlerinin ardından kentimize gelen ve artık hemşehrimiz olan depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek kardeşlik bağımızı pekiştirdik, her daim yanlarında olduğumuzu ifade ettik.” dedi.

“Atığını Kazanca Dönüştür” Bakanlık tarafından örnek gösterildi “Atığını Kazanca Dönüştür” Bakanlık tarafından örnek gösterildi

“KARDEŞLİK BAĞIMIZI PEKİŞTİRDİK”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen asrın felaketinin seneyi devriyesinde Kapaklı’da ikamet eden depremzede aileleri ziyaret etti. Başkan Çetin, “6 Şubat depremlerinin ardından kentimize gelen ve artık hemşehrimiz olan depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek hal hatırlarını sorduk. Talep ve ihtiyaçlarını dinlediğimiz ailelerimizle kardeşlik bağımızı pekiştirdik. Güler yüzleri ve tüm samimiyetleriyle bizleri misafir eden, hayır dualarını esirgemeyen ailelerimize şükranlarımı sunuyorum. Her daim yanlarındayız. Depremlerde yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın.” dedi.

Ziyaret2-1

Ziyaret-7

Ziyaret1

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan