Çocuk Atölyesi ilk mezunlarını verdi

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl ilki açılan ve 5-6 yaş çocuklar için 4 farklı branşta ücretsiz eğitimlerin verildiği Çocuk Atölyesi'ni başarı ile bitiren çocuklara sertifikaları verildi.

Çocuk Atölyesi ilk mezunlarını verdi

Çerkezköy Bakış - Yaratıcı Drama, Akıl ve Zeka Oyunları, Ahşap Boyama ile Fen, Teknoloji, Matematik ve Mühendislik (STEM) branşlarında ücretsiz eğitimlerin verildiği Çerkezköy Belediyesi Çocuk Atölyesi’ni başarı ile bitiren çocuklara sertifikaları Çerkezköy Belediyesi Kültür & Sanat ve Eğitim Koordinatörü Gizem Tuna tarafından verilirken, çocukların kurslarda yaptığı ve ortaya çıkardığı eserler de çocukların ailelerine hediye edildi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

2022 yılı başında 4 farklı branşta açılan Çerkezköy Belediyesi Çocuk Atölyesi’ne 44 çocuğun katılarak eğitim aldığını belirten Çerkezköy Belediyesi Kültür & Sanat ve Eğitim Koordinatörü Gizem Tuna, “Bugün itibari ile Çocuk Atölyemizdeki eğitimlerimizi tamamlayarak, kurslarımıza katılan çocuklarımıza sertifikalarını verdik. Kurslarımıza devam eden çocuklarımıza, ailelerine ve bu süreçte eğitimlerini özveri ile veren kurs hocalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Çocuk Atölyesi’ni tamamlayan öğrencilere sertifikaları verilmesinin ardından çocuklar düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlendiler.