Otomobilin çarptığı yaşlı adam yaralandı Otomobilin çarptığı yaşlı adam yaralandı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının ilk olarak yarattığı kamuoyunun ardından Sivil Toplum kuruluşları tarafından da çokça dile getirilen Çorlu Cezaevinin isim değişikliği beklentisi yanıt buldu.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Koncagül ve Mestan Özcan ile birlikte yaptıkları girişimlerin sonuç bularak Çorlu Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’nün adının  Karatepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü olarak değiştirildiğini duyurdu.

Diktaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Çorlu Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nün isminin değiştirilmesine yönelik kamuoyunda ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızda oluşan beklenti ile konunun Çorlu Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından gündeme getirilmesine istinaden Tekirdağ Milletvekillerimiz Çiğdem Koncagül ve Mestan Özcan ile birlikte yaptığımız girişimler neticesinde Çorlu Cezaevi'nin ismi Adalet Bakanlığımızca alınan karar doğrultusunda Karatepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü olarak değiştirilmiştir. Sayın Bakanımıza ve Bakan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerimi kullandı.

Çorlu2-1

Muhabir: Barış KARAPAÇA