Aralık ayı Olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi

Çorlu Belediye Meclisi'nin Aralık ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Aralık ayı Olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi
Çerkezköy Bakış - Çorlu Belediye Meclisi'nin Aralık ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
SÖZLEŞMELİ PERSONEL 2015’TE DE TAM ZAMANLI DEVAM
Yapılan açıklamaya göre Aralık ayı olağan meclis toplantısında şu kararlar alındı:
2014 yılı ek bütçe konusunun görüşülmesi oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
2015 yılı bütçesi yeniden görüşülmek üzere oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
2013 yılı Sayıştay Denetim Raporu Meclis Katip Üyesi Feray Karagöz ve Meclis Üyesi Cihan Kaygusuzoğlu tarafından Meclise okundu.
Çorlu Belediyesi’nde çalışmakta olan sözleşmeli personelin 2015 yılında da tam zamanlı ve sözleşmeli olarak ilgili mevzuatlarda belirtilen ücretlerle çalıştırılmasına karar verildi.KAPALI PAZAR YERİ İÇİN BAŞKAN’A YETKİ
2015 yılında ihtiyaç halinde geçici işçi çalıştırılmasıyla ilgili gündem maddesi kabul edildi.
Yeni açılacak kapalı pazar yeri için Çorlu Pazarcılar Odası ile protokol imzalanması amacıyla Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a yetki verildi.
TEDES Projesi kapsamında Çorlu Emniyet Müdürlüğü ile protokol yapılması için Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a yetki verildi.
2014/390 sayılı Meclis Kararı ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilen  taşınmazın tahsis süresi 10 yıl olarak belirlendi.
Yenice 1/1000 ölçekli imar planı plan notu değişikliği konusunun görüşülmesi oy birliğiyle İmar Komisyonu’na havale edildi.
Kale Bölgesi 1. ve 3. Derece Arkeolojik Sit Alanları ile Arkeolojik Sit Etkileme Geçiş Alanına ait 1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planının görüşülmesi oy birliğiyle İmar Komisyonu’na havale edildi.
Karayolları Genel Müdürlüğü’nce gönderilen dilekçenin görüşülmesi konusu oy birliğiyle İmar Komisyonu’na havale edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 16:58

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510